У Полтаві провели ХІІІ студентський благодійний бал

«Допомогти так легко». Це – назва тринадцятого благодійного студентського балу, організованого за сприяння Студентської ради та управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавського міськвиконкому. В цьому році тематика заходу – «Чарівний світ Гаррі Поттера». Всі зібрані кошти студенти передадуть на потреби Всеукраїнського благодійного фонду допомоги і розвитку «HELPGROUP», який опікується хворими дітьми.

Тринадцятий студентський благодійний бал проводять у дискотечно-виставковій залі міського Будинку культури. Молодь – у стилізованих образах, адже цього дня вони – містичні герої романів про хлопчика-чаклуна Гаррі Поттера. 

Карина Ночная, студентка Полтавського медичного коледжу УМСА

- В мене просто є моя улюблена сукня, оце вона. Я її бережу для самих незабутніх моментів в житті. І ось – цей момент настав.

У програмі – танцювальні номери, майстер-клас з вальсу, candy-бар, благодійна лотерея та аукціон, розіграш подарунків від партнерів заходу, тематичні фотозони та арт-локація, де бажаючі можуть отримати свій портрет. 

Арам Карапетян, студент Національного університету «Полтавська політехніка ім.Ю.Кондратюка»

- Я вирішив, якщо я маю цей дар – малювати, чому б мені не скористатися цим і не допомогти.

Серед пристуніх – студентські делегації від закладів вищої освіти всіх рівнів акредитації та форм власності. Представники кожного вишу підготували творчу самопрезентацію – танець.

Майже всі організаційні моменти втілювали самі студенти. Витрати на організацію частково взяло на себе місто. Кошти, зібрані від продажу квитків, спрямують на благодійну мету.

Сергій Шабельник, студентський мер Полтави

- Всі заклади вищої освіти проводили в себе різні аукціони, різні заходи, де вони додатково збирали кошти до благодійного балу, щоб збільшити суму, яку ми можемо зібрати.

Олена Бабенко, начальниця управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавського МВК

- Саме завдяки таким подіям ми виховуємо у молоді нашого міста щедрість душі, можливість поділитись своїм вільним часом, долучитись до організації цього заходу, можливість поділитись не лише фінансами, а тим, чим можеш.

Секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота та заступниця міського голови з гуманітарних питань Світлана Нестуля нагородили відмінників і активістів серед студентської молоді почесними грамотами виконкому Полтавської міськради, подяками управління у справах сім'ї, молоді та спорту, Студентської ради. 

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради

- Полтава – взагалі студентське місто, і важливо давати їм можливість відзначати це свято, давати можливість студентському самоврядуванню проявляти себе. Тим більше, що це дуже благодійна мета – ми допомагаємо таким чином хворим, які потребують цієї допомоги.

Загалом на балу вдалося зібрати 85 469 грн. Їх передадуть на потреби Всеукраїнського благодійного фонду допомоги і розвитку «HELPGROUP», який розподілить їх між тими, хто цього потребує.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію