Полтавців навчали цікавитись реформами

Протидія корупції, політичні реформи, ініціативи президента. У Полтаві провели публічний форум «Галерея реформ: громадяни творять зміни». Основна мета обговорень - мотивувати полтавців, навіть «далеких» від політики, слідкувати за процесом реформ в Україні та долучатись до їх творення.

Форум «Галерея реформ: громадяни творять зміни» проводять про містах східного та центрального регіону країни - в Полтаві, Харкові, Краматорську, Запоріжжі, Сєвєродонецьку, Маріуполі. Ініціатори - громадська організація «СМАРТ МЕДІА», утворена у 2019-му. Суть її діяльності - висвітлювати законотворчі процеси у державі та доносити їхній зміст громадянам. Тож сьогодні говоритимуть про антикорупційну та виборчу реформи в Україні, зміни до Конституції.

Олександра Щукіна, голова ГО «СМАРТ МЕДІА»

- Наприклад, зміни конституційні які – зменшення кількості депутатів, які ризики це несе, або позитивні аспекти, позбавлення депутатів мандату, наприклад, за прогули. Це теж треба обговорити з громадянами.

Тему протидії корупції висвітлює директор Харківського управління Національного антикорупційного бюро України. Розповідає про компетенцію НАБУ, те, що цей правоохоронний орган - незалежний від політичної влади. Називає номер «гарячої» лінії:  0-800-213-200, куди можна анонімно телефонувати всім, хто зіткнувся з корупційними злочинами. 

Юрій Кравченко, директор Харківського територіального управління НАБУ

- Це – ракова пухлина на тілі суспільства, яку необхідно видаляти. А видалити її можна дуже просто. Просто кожен має собі сказати: «Не даю і не беру хабарів».

У фіналі провели воркшоп по написанню картин акрилом на тему «Як я бачу реформи в Україні».

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію