Реалізація проєкту «Бібліохаб»

Він здобув перемогу в «Бюджеті участі» і вже на фініші ремонтних робіт. Ініціативу «Бібліохаб» підтримали 837 полтавців, а на його реалізацію з міського бюджету виділено 500 тисяч гривень. Кошти направлені на ремонтні роботи та забезпечення матеріально-технічною базою приміщення. Відкрили «Бібліохаб» влітку 2019 року. Наразі залишилися лише останні штрихи. Як він функціонує - далі у сюжеті.

Незвичні та досить сучасні меблі. Ця бібліотека – переможець «Бюджету участі». У ній розташований «Бібліохаб» – місце для відпочинку та водночас саморозвитку. Ця ініціатива покликана зруйнувати стереотип щодо того, що бібліотека – це місце, де просто можна взяти ту чи ту книжку. Бібліотека – це середовище для саморозвитку та творчості, для спілкування та відкриття нового. 

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради

- І це той дійсно центр – духовний, естетичний, культурний, в яких хочеться повертатися, і радує те, що не батьки приводять дітей в бібліотеку, а іноді діти вже приводять батьків у бібліотеку.

На столі – ціла галерея світлин. Всі ці письменники були гостями та спілкувалися з читачами. 

Ганна Панюта, завідувачка бібліотекою-філією №4

- А з останніх письменників у нас була минулого четверга Жанна Куява. Ще була Ксенія Циганчук, Наталія Гурницька. Вона була у нас у Полтаві і почула звістку, що за її книгою будуть знімати фільм. Марина Гримич уже вчетверте приїжджає до нас на презентацію з чоловіком. Дара Корній, Володимир Чуловський, Сергій Пономаренко - це ті, що були в цьому році.

Крім цього – ще багато планів на зустрічі наближчим часом. 

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради

- На майданчику бібліотеки заплановано дуже багато творчих заходів. І презентація книги, яка буде незабаром. Радує те, що в цій бібліотеці ми плануємо провести спеціалізований форум, і на майданчику цієї бібліотеки обговорити майбутнє програми розвитку культури і бібліотечної галузі зокрема на майбутніх 4 роки, яку ми будемо приймати на наступній  сесії Полтавської міської ради.

Читачам це теж до вподоби. Ця бібліотека має шанувальників слова, які ходять сюди роками. 

Ніна Кирпотіна, читачка 

- Я є читачем цієї бібліотеки вже довгі роки. Чудовий ремонт. Так все сучасно та зручно для читачів. І для працівників бібліотеки - це свято ходити та працювати в таких умовах. І для читачів. Приємно прийти в отаку ошатну, світлу залу. Доступні всі книжки, відкриті стенди. 

Фонд книгозбірні постійно збільшується. Орієнтуються на смаки читачів, адже вони для працівників бібліотеки - пріоритет.

Ганна Панюта, завідувачка бібліотекою-філією №4

- Ми залучаємо і читачів, які називаються «букволонтери». Вони допомагають переглядати прайс і замовляти літературу, яка буде цікава кожному поколінню. Дуже цікава у нас література по саморозвитку і мотивації. Це те, що ми хочемо, щоб було читала. Ми працюємо так, щоб молодь нас читала.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію