За безпечний видобуток та комфортні умови праці

В найбільшій газовидобувній компанії країни «Укргазвидобування» дбають про безпечний видобуток та комфортні умови праці. Зокрема, у його Полтавській філії ГПУ «Полтавагазвидобування» проводять навчання для співробітників та технічного персоналу. Про новий спецодяг, засоби індивідуального захисту та безпечне виробництво - далі у сюжеті.

ГПУ «Полтавагазвидобування» - філія найбільшої газовидобувної компанії України «Укргазвидобування». Тут давно знають: «безпека - важливіше за все». Сьогодні товариство активно готується до впровадження європейських стандартів з управління охороною праці. 

Олександр Дев’ятка, заступник директора ГПУ «Полтавагазвидобування» з охорони праці та промислової безпеки 

- Наша компанія має таку амбітну мету - в наступному році пройти сертифікацію по системі ISO 45001. Це дуже велика робота. Буде переглядатися та створюватися нова система управління, де прописано кожен процес в управлінні охороною праці.

Здоров'я працівників на виробництві залежить від багатьох факторів. Один з яких - неухильне дотримання вимог транспортної безпеки. Не залишаються поза увагою навіть такі, здавалося б, буденні речі, як пристебнуті паски безпеки. 

Юрій Барановський, начальник відділу охорони праці та промислової безпеки ГПУ «Полтавагазвидобування»

- Ми маємо автомобілі у яких водії перевозять як пасажирів, так і вантажі. Тому головне, після того, як сів в автомобіль - зафіксуй на собі ремінь безпеки. Це стосується всіх.  Для контролю цього питання в нас встановлені відеореєстратори. Ми наголошуємо на кожній нараді, що це запорука життя і здоров’я нас та наших колег.

Цього року в “Укргазвидобуванні” затвердили новий стандарт організації, який підвищив вимоги до якості спецодягу та засобів індивідуального захисту. Працівники філії вже отримують нові зразки, починаючи зі взуття і закінчуючи захисними окулярами. 

Юрій Барановський, начальник відділу охорони праці та промислової безпеки ГПУ «Полтавагазвидобування»

- Наші працівники виконують роботи на об’єктах із високим ризиком. Для збереження їх життя та здоров’я необхідний якісний спецодяг та ЗІЗ (засоби індивідуального захисту). Цьогоріч ми придбали новий спецодяг. Його матеріали пройшли тестування і показали, що мають здатність використовуватись довгий час. Вони мають кращий захист від масляних та нафтових речовин.

Компанія має підрозділи, які стежать і за пожежною безпекою. На балансі ГПУ “Полтавагазвидобування” протипожежні системи різних рівнів: починаючи від вогнегасників, закінчуючи пожежними авто. Навчальні тренування з відпрацювання дій у надзвичайних ситуаціях проводяться як на виробництві, так і в офісах. Зокрема, для офісних працівників двічі на рік проводять навчальні евакуації.

Олександр Киричко, провідний інженер з пожежної безпеки ГПУ «Полтавагазвидобування»

- Наше офісне приміщення технічно правильно називається виробничо-лабораторний корпус. У ньому зараз працює близько 350 людей. Будівля у нас високої поверховості - 9 поверхів. Вона обладнана та оснащена внутрішнім протипожежним водогоном, який налічує 17 кранкомплектів. Вся будівля обладнана системою протипожежного захисту, яка складається з системи оповіщення та системи пожежної сигналізації на випадок виникнення пожежі.

В «Укргазвидобуванні» переконані: людське життя - це найвища цінність. Тож компанія докладає максимум зусиль для створення безпечних умов праці для кожного співробітника. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію