У Полтавській ОДА обговорили «Перспективи регіональних телерадіокомпаній»

Зробили це за «круглим столом». Учасниками обговорення стали очільники регіональних організацій телерадіомовлення, керівники пресслужб, представники обласної влади та представниця Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення у Полтавській області. Не обійшлося й без привітання працівників з прийдешнім професійним святом.

Створення локального контенту, розширення мережі покриття місцевих телерадіоорганізацій, виконання Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», дотримання прав журналістів, захист свободи слова, а ще функціонування організацій телерадіомлення, перспективи та контент. Це і стало початком обговорення між присутніми. 

Лілія Миронович, представник Нац.ради України з питань ТБ і радіомовлення у Полтавській області 

- Наші мовники працюють у правовому полі. Суттєвих порушень ми не виявляємо. Хоча завжди, звичайно, є до чого придратися, але ці недоліки усуваються у робочому порядку. В окремих випадках призначаються позапланові перевірки.

Анатолій Ханко каже: телерадіомовлення впливає на всі суспільно-політичні процеси в області, активно формує громадську думку. Тож, на його думку, необхідно створити належні умови для творчої праці телевізійників і радійників.

Не оминули увагою й інформаційну безпеку. 

Лілія Миронович, представник Нац.ради України з питань ТБ і радіомовлення у Полтавській області

- У нас багато місцевих компаній. Це 74 наших місцевих ліцензії. 45 телерадіоорганізацій. У нас є такі види мовлення – дротове радіо, аналогове телебачення (так працюють 3 телекомпанії).

Очільники регіональних телерадіокомпаній розповіли про свої плани та наявні напрацювання, що стосуються контенту та мережі покриття. Звучала й теза, що телебачення та радіо відходять на другий план, але це твердження спростовували чиновники та юні журналісти з гуртка, які завітали на «круглий стіл». 

У рамках заходу нагородили очільників регіональних каналів, працівників радіо, телебачення та зв’язку з нагоди професійного свята. Нагороди цього дня отримали і від обласної ради кращі фахівці провідних телеканалів Полтавщини. Серед нагороджених – і представники телеканалу «Центральний». 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію