Чоловік стрибнув із мосту

Трагедія у Кременчуці. Чоловік стрибнув із мосту. Таким чином на очах перехожих він звів рахунки із життям. Подробиці з’ясовував Анатолій Васевич.

Трагічна подія сталася 12 листопада в обідню пору. Невідомий роздягнувся, залишив речі на перилах Крюківського мосту і стрибнув у воду. Все це бачили водії та їхні пасажири, котрі у цей час долали шляхопровід. Вони й повідомили правоохоронців.

Анна Васенко, інспектор відділу комунікації ГУ НП у Полтавській області

- Надійшла інформація від випадкових свідків, які проїжджали через Крюківський міст і побачили, як невідомий чоловік роздягнувся та стрибнув з мосту. На місце події відразу прибули як поліцейські, так і рятувальники.

Працівники водолазно-рятувальної станції шукали чоловіка у воді, а слідчі описували речі, залишені невідомим. На час роботи слідчо-оперативної групи рух через міст тимчасово обмежили. Це стало причиною заторів із автівок. Невдовзі рятувальники повідомили, що дістали із Дніпра тіло чоловіка, якому близько 30 років.

Анна Васенко, інспектор відділу комунікації ГУ НП у Полтавській області

- Під час огляду у речах виявлено чорнові записи і деяка інформація, яка стосується більше всього працевлаштування нашого померлого. Стосовно інформації про рідних, хто він – цієї інформації немає.

Правоохоронці звертаються до всіх очевидців та тих, хто впізнав речі потопельника, з проханням повідомити будь-яку інформацію про цю трагічну подію та імовірну особу померлого на телефон 102, у найближче відділення поліції чи в інший зручний спосіб.

Стрічка новин