Олегу Сенцову в МЗС подарували стілець з написом "Свободу Сенцову"

Цей стілець був нагадуванням гостям-дипломатам з інших країн.

Режисерові Олегу Сенцову подарували незвичайний стілець, пов'язаний з його долею. Він стояв в українському МЗС аж чотири роки, і написано на ньому було "Свободу Сенцову!". Про подарунок з важкою історією розповів в Twitter глава українського МЗС Вадим Пристайко.

"4 роки в Міністерстві стояв "стілець Сенцова" з написом "Свобода". Кожен високий гість мав можливість посидіти на ньому і відчути себе в центрі складної драми із звільнення Олега та побратимів. Нарешті стілець закінчив свою дипломатичну місію і був переданий законному власнику", - написав Пристайко.

Україна витягла з російських катівень всіх медійних політв'язнів, але в полоні Кремля залишаються сотні українців, частина з них утримується на окупованих територіях Донбасу та Криму, нагадав в інтерв'ю "Новому времени" український режисер, колишній політв'язень Олег Сенцов.

"Ми обміняли всіх медійних політв'язнів, але у нас в російському полоні ще під сотню нікому не відомих людей і щонайменше 227 на Донбасі. Сотні тисяч заручників в Криму", - зазначив режисер.

За словами Сенцова, питання звільнення українських політв'язнів він піднімає під час своїх виступів в Європі, зустрічаючись з європейськими лідерами, активістами та журналістами. Режисер планує відкрити надполітичну громадську організацію, яка займатиметься правозахисною діяльністю.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію