Оновлення та підтримка бібліотек

На думку міської влади, це не просто місця, де можна взяти почитати книгу, а місця суспільного простору. Тут проводяться різні заходи та зустрічі. Тож варто відходити від шаблонів і робити ці заклади більш зручними та відкритими для населення. В одному із бібліотечних закладів була наша знімальна група.

Новенькі вікна та батареї. Цю зиму читачам бібліотеки-філії №3 зимувати буде тепліше та затишніше.

Наталія Онищенко, завідувачка бібліотеки-філії №3

- Нові опалювальні системи. А ще нові батереї та пластикові труби. Це звісно покращило протік води і потеплішало в бібліотеці. А ще нові вікна. Це ж не ті старі, які продувалися. Сподіваюся, що нам ще 2 вікна замінять і буде краще - як зовні і потеплішає ще. 

А ще величезний бібліотечний фонд, що постійно поповнюється і зможе вдовольнити потреби будь-якого читача. Тут все, що зможе зацікавити від маленького читача до вибагливого прихильника сучасної літератури чи класики.    

Наталія Онищенко, завідувачка бібліотеки-філії №3

- Поряд з бібліотекою у нас дві школи - гімназія 17 та школа  37. З ними ми тісно співпрацюємо. Для них проводимо заходи. Це за нашим планом або на побажання школи. Також ми з центром позашкільної освіти. З ними теж співпрацюємо - дружні та теплі стосунки. 

Щорічно активними відвідувачами цієї бібліотеки стають 2,5 тисячі прихильників слова. Кількість читачів змінюється. 

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради 

- Бібліотеки зараз перетворюються не в просто місця читання книг, а в місця «суспільного простору». Тут проводяться заходи із нац.поліцією також. Із лікарями, громадськими організаціями. Тут проходять голосування по «Бюджету участі». 

Попри все це, є ще над чим працювати. Так вважають у бібілотеці, з цим погоджується і представник міської влади. 

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради 

- На наступний рік плануємо ремонт у книгосховищі. Плануємо збільшити книжковий фонд та видатки на матеріально-технічне забезпечення бібліотек. І в цілому робимо об'їзди, щоб подивитися, які додаткові зручності треба забезпечити. 

Стрічка новин