На Розсошенцях до кінця року планують відкрити поліцейську станцію

На Розсошенцях до кінця року планують відкрити поліцейську станцію

Станція, що працюватиме в приміщенні однієї з багатоповерхівок на вул. Перспективній, буде обслуговувати Щербанівську об’єднану територіальну громаду. 

До складу ОТГ, на якій проживає понад 15 тисяч населення, увійшли такі села: Гора, Горбанівка, Розсошенці, Нижні Млини, Тютюнники, Щербані, Шмиглі, Великий та Малий Тростянець, Вища та Нижня Вільшана, Буланово, Пожарна Балка, Сапожино та Квіткове. 

Напередодні відкриття об’єкту відбулася робоча зустріч представників поліції і голови Щербанівської ОТГ Ігорем Проциком. В обговоренні організаційних заходів й адміністративно-господарських питань, пов’язаних з технічним облаштуванням і відкриттям станції, взяли участь очільниця служби дільничних офіцерів поліції Жанна Ахіджанян, начальник Полтавського районного відділення поліції та його заступник з питань превенції.

Жанна Ахіджанян зазначила, що створення поліцейської станції – це дієвий важіль комунікації поліції з громадою. Цей підхід дозволяє краще орієнтуватися в нагальних проблемах громади й обирати ефективні «інстурменти» для їх вирішення. 

«По-перше, люди знають до кого звернутися зі своєю бідою, а поліцейський має можливість зібрати та опрацювати більше інформації. По-друге, громада оцінює ефективність дільничного, який обслуговує її територію», – уточнила поліцейська.

Стрічка новин