У Кременчуці пройшов фестиваль-конкурс військово-патріотичної пісні

Присвятили його 75-ій річниці визволення України від фашистських загарбників. Школярі із навчальних закладів наддніпрянського міста вшановували ветеранів Другої світової. Пісні присвячували й нинішнім захисникам України, які служать на Донбасі.

Цю пісню виконували учні Кременчуцького ліцею №6. Починаючи із 2014 року, вони постійно займаються волонтерством. Бійці з передової передали їм український прапор. На ньому – автографи і побажання воїнів: «Кращим дітям України», «Ми вас любимо», «Бути миру» та багато інших. 

Діана, учениця Кременчуцького ліцею №6

- Для підтримки наших воїнів ми намагаємося підтримувати їх нашою силою, енергією і надихати всіх ветеранів, всіх дітей. У нас є і танець, і янгол.

Валерія, учениця Кременчуцького ліцею №6

- Я ніби ангел, який охороняє людей, охороняє дітей і всіх. Не потрібно нічого боятися, бо ангел все-таки допоможе, допоможуть люди.

Взагалі ж свято поєднало героїчне сучасне і славне минуле. Епохи начеб-то злилися воєдино, викристалізовуючи людську пожертву, життя, покладені на вівтар батьківщини заради свободи рідної землі.

Організатори пісенного конкурсу переконані: такі фестивалі не втрачають актуальності. Нині ж вони надважливі. Це – і згадка про подвиги дідів-прадідів, і заклик до нинішнього покоління – любити свою вітчизну, а за потреби – стати на її захист.

Олег Фещенко, голова ГО «Бойове братство»

- 14 рік поспіль ми проводимо цей фестиваль патріотичної пісні «Про подвиги, звитягу та відвагу», щоб виховувати молодше покоління патріотами нашої країни на прикладі старшого покоління. Щоб вони любили свою батьківщину і вміли її захищати.

Перед виступами юні учасники фестивалю, звісно, хвилювалися. Втім, конкурсанти налаштовувалися виключно на перемогу.

Єгор, учень Кременчуцької школи №1

- Ми співаємо пісню про війну. І ми надіємося, що виграємо у цьому конкурсі.

Софія, учениця Кременчуцької школи №1

- Ми будемо співати пісню про людей, які гинуть на війні, і просимо, щоб вони залишалися живими і поверталися додому. Ми підтримуємо людей, які захищають нашу країну. І для мене особисто – це честь.

Впродовж кількох днів, доки тривав фестиваль, пісенне мистецтво подарували присутнім близько тридцяти колективів із різних навчальних закладів Кременчука. Гран-прі здобули учні 22 школи. А приз глядацьких симпатій – 30-го ліцею. Також у різних категоріях перемогли учні 2 школи, ліцеїв №5 та 16.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію