У Полтавському МБК показали виставу-феєрію «Червоні вітрила»

У Полтавському МБК показали хореографічно-циркову виставу-феєрію «Червоні вітрила» за мотивами повісті Олександра Гріна. Автор оригінальної ідеї – Людмила Осипова. Вистава зібрала повну залу. Чим дивував глядачів міський будинок культури, бачила Юлія Хаврель.

Повість Олександра Гріна «Червоні вітрила» ожила на сцені Полтавського міського будинку культури. Вистава зібрала і маленьких глядачів, і дорослих. Головний її задум – дива трапляються з тими, хто в них вірить.

Оксана Євстігнеєва, хореограф-постановник

- Я вважаю, що це прекрасний твір. І те, що зараз діти дуже часто не читають, не дивляться цей фільм, бо він є доволі старим, то ми вирішили в такому виді донести до дітей цю думку, яку несе цей класичний дуже гарний твір.

Унікальність вистави-феєрії полягає в тому, що вона об'єднала колективи циркового мистецтва з хореографічним.

Лариса Семенова, керівник циркової студії «Молодість»

- В мене повітряні гімнасти готувалися давно, вже приблизно 2-3 роки, а цю виставу ми готували 2 місяці.

Ще однією особливістю вистави стало те, що на сцені зустрілись артисти різних вікових категорій. Більшість з них – лауреати міжнародних та всеукраїнських фестивалів.

Лариса Семеняга, директор Полтавського міського будинку культури

- Наші актори від 5 років до 60 і дуже далеко. Ви знаєте, настільки це органічно, настільки прекрасно в тому плані, що наші діти разом з дорослими переживають одні і такі самі почуття. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію