Густий чорний дим сьогодні по обіді могли побачити полтавці в районі вулиці Фурманова

Там загорівся один зі складів продукції українського товариства сліпих. Пожежники загасили полум'я за годину. За попередньою версією, причиною займання стало необережне поводження з вогнем одного із працівників товариства – він розвів поруч зі складом вогнище, від якого і загорілося приміщення.

Склад на Фурманова, 8 загорівся опівдні. За попередньою інформацією - від трави, яку випалювали поблизу. Трава, в свою чергу, зайнялася від вогнища, яке розвів місцевий сторож. За попередньою інформацією, все це в комплексі і стало причиною пожежі. Густий чорний дим було видно далеко навкруги, тож біля складу дуже швидко зібрався натовп глядачів, який суттєво заважав машинам пожежників. При гасінні були задіяні всі підрозділи пожежної охорони міста: як техніка, так і особовий склад, повідомив нам начальник міського управління МНС Роман Кириленко. В складі зберігалася продукція підприємств Українського товариства сліпих.

Гасіння пожежі ускладнювали також металеві листи покрівлі – під дією високої температури вони скручувались – в цих так званих «кишенях» полум'я погасити було важче. Загалом вогнеборці ліквідували пожежу за годину.

Стрічка новин