Міленіалам загрожують гіпертонія, депресія і рання смерть

Науковці відзначили зміни у здоров'ї тих, хто народився з 1981 по 1996 роки. Міленіали страждають на гіпертонію, депресію і гіперактивність, йдеться у дослідженні The health of America.

За найгіршими прогнозами, на міленіалів чекає зростання смертності більш, ніж на 40% в порівнянні з попереднім поколінням. Погіршення здоров'я призведе до збільшення попиту і витрат на медичну допомогу в найближчі роки. У США вони можуть вирости на 33% в порівнянні з витратами попереднього покоління.

Зараз міленіали є найактивнішою частиною населення. Погане здоров'я незабаром не дозволить їм вносити в економіку очікуваний внесок, що спровокує нерівність в доходах і сприятиме поширенню психічних і соматичних захворювань.

Довідково.Міленіалами (або поколінням Y) називають тих, хто став активним членом суспільства у третьому тисячолітті. Зазвичай до них відносять тих, хто народився у період між 1981 і 1995 роками. Окрім міленіалів, існує ще покоління X, яке народилось між 1961 та 1981 роками; та Z — починається з 1995 року. Звісно, в такому поділі є похибка, так склалось історично. У радянській імперії у 1961 явно ніхто не знав про покоління X та так званих «бебі-бумерів».

Особливу увагу на ці 3 покоління звертають через технології — і саме з їх розвитком пов’язаний такий поділ:

X — зародження технологій,

Y — стрімкий розвиток,

Z — повне входження технологій у повсякденне життя.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію