Жанна Куява презентувала у Полтаві свій новий роман

«Говори, серце, не мовчи». Роман презентувала у Полтаві українська письменниця Жанна Куява. Зустріч із нею пройшла в обласній бібліотеці для юнацтва імені Олеся Гончара. Авторка розповідала про новий твір та його головну героїню.

У залі бібліотеки імені Гончара зібралися гості. Усі вони прийшли на зустріч із молодою українською письменницею Жанною Куявою. Авторка цього дня презентує свій новий роман «Говори, серце, не мовчи». Спершу вона коротко розповідає про сюжет твору. Ділиться: головна героїня – Віра – не мала ані яскравої зовнішності, ані великої родини. Проте у неї був редакторський хист. Жанна Куява додає: доля до персонажу ніколи не була прихильною.

Жанна Куява, авторка роману «Говори, серце, не мовчи»

- Це дуже важко, коли тебе переламують, перерубують. Ти вже й себе колишню не сприймаєш, бо зламали, а нової, бо треба якось прорости новими оцими пагонами чи паростками. Але ж треба встати, або не вставати, вмирати чи ще щось робити, далі вставати, підійматися.

Текст, розповідає письменниця, народився у складний період. Жанна Куява зізнається: для неї він болючий. Утім, ділиться авторка, кінець все таки щасливий. Головна героїня підіймається, вона повертається до себе, усвідомлює, з чого почалося її життя. Та головне – персонаж нарешті розуміє, як важливо «стояти на власних ногах».

Жанна Куява, авторка роману «Говори, серце, не мовчи»

- Не треба цуратися, боятися свого походження. А, коли усе найкраще, що тобі дали, ти ще його більше розвиваєш у собі, то воно стає цікавим. Це неповторно, твій рід є особливий, і ти є особлива.

Роман «Говори, серце, не мовчи» вже прочитала Олена Колінько. Її найбільше вразив образ головної героїні. Жінка ділиться: читалося легко. Утім, часто зупинялася, або осмилити і подумати, зізнається Олена.

Олена Колінько, читачка

- Жінка, яка сама не впевнена в тому, що вона сильна, і ніхто від неї цього не очікував, навіть вона сама, але вона завжди залишається собою, вона залишається чесною собою. І це її внутрішній ресурс, який і дає джерело для оцієї сили. Але, звичайно, те, що вона з собою чесна, їй інколи допомагає, але частіше це ставить перешкоди на її шляху.

По завершенню зустрічі усі бажаючі могли поставити письменниці запитання. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію