Робототехніки з Горішніх Плавнів готуються до Всеукраїнських змагань

Навесні команда робототехніків із міста Горішні Плавні перемогла на Всесвітньому фестивалі «FIRST Championship» у Сполучених Штатах Америки. Тоді суддів вразила згуртованість та злагодженість українських учасників. Тепер вони готуються до Всеукраїнських змагань з робототехніки у Києві. Із конструкторами роботів з Полтавщини спілкувались наші журналісти.

«PRIME ROBOTICS» – команда робототехніків з Полтавщини, міста Горішні Плавні. Хлопці – незмінні учасники та призери найпрестижніших українських фестивалів та змагань, що стосуються IT-технологій та конструювання роботів. Найголовнішим своїм тріумфом вважають цьогорічну перемогу у місті Х'юстон (США). 

Олександр Роман, керівник гуртка робототехніки «PRIME ROBOTICS»

- Ми їздили в Х'юстон. Ми змагались в крутезних змаганнях Всесвітнього рівня «FIRST Championship». Ми представляли нашого робота і наш проєкт. І я пишаюся своїми вихованцями.

Тоді техніки з Горішніх Плавнів перемогли у номінації «Головні цінності». Судді відзначили взаємопідтримку та товариські стосунки у команді. 

Михайло Сірий, учасник гуртка з робототехніки «PRIME ROBOTICS»

- Команда починається із тренерів та людей, які підтримують команду.

Іван Сльоза, учасник гуртка з робототехніки «PRIME ROBOTICS»

- Найголовніше – це спільна робота. Тому ми мотивуємо, щоб всі діти обмінювались один з одним інформацією, та з іншими командами.

Команда сформувалась із однодумців гуртка, який діє при загальноосвітній школі №1 Горішньоплавнівської міської ради з 2013-го. Дехто з його вихованців вже працює у навчальному закладі асистентом або вчителем інформатики, а самі освітяни є співорганізаторами фестивалів з робототехніки.

Наталія Тягай, директорка Горішньоплавнівської ЗОШ №1

- За цей час ми пройшли потужний шлях від невеличкої групи людей, які займались робототехнікою, до однієї з найперших шкіл в Україні, в якій так яскраво розвивається робототехніка.

В жовтні «PRIME ROBOTICS» успішно пройшли відбірковий тур у Кропивницькому, тож в листопаді їдуть на Всеукраїнські змагання з робототехніки до столиці. А в найближчих планах – Японія. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію