9 листопада в Україні – День працівників культури та майстрів народного мистецтва

У Полтаві вже привітали спеціалістів цієї сфери. Урочистості та концерт з нагоди професійного свята провели у Полтавському міському будинку культури.

У великій залі міського будинку культури зібрались полтавські хормейстери, музейники, бібліотекарі, викладачі мистецьких навчальних закладів та інші трудівники культури й мистецтва. Викладачка вокалу Інна Синягівська впевнена - обрала покликання та професію абсолютно правильно.

Інна Синягівська, викладачка Полтавської ДМШ №2 ім.В.Шаповаленка

- Я займаюсь вокалом з самого малку, займаюсь цим професійно уже років вісім, моя професія приносить мені велике задоволення, і я прагну всю свою любов, всі свої знання віддавати діткам.

Згодна з цим і Марина Голубнича, працівниця літературно-меморіального музею Івана Котляревського. Музейниця говорить: професія працівника культури - водночас і привілей, і відповідальність.

Марина Голубнича, завідувачка філії Полтавського літературно-меморіального музею І.П.Котляревського

- Саме в професії працівника культури поєднується декілька професій, ти можеш бути і актором, педагогом, можеш бути психологом, соціальним працівником, керівником. Тому тут немає меж для реалізації.

Лариса Семеняга, директорка Полтавського міського будинку культури

- Ліна Костенко пише: «Митцю не треба нагород, його судьба нагородила», Так от сьогодні свято не професії, це, мабуть, той поклад таланту, який є у нас в серці. Дай Бог, щоб він був поміченим, щоб він квітнув.

Тривалою й урочистою була церемонія нагороджень. Найдосвіченіших та найактивніших трудівників культури та мистецтва відзначили грамотами виконавчого комітету міської ради. З вітальним словом виступили секретар міськради Олександр Шамота, заступниця міського голови з питань діяльності і розвитку гуманітарної сфери Світлана Нестуля, депутат Юрій Бойко.

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради

- Ми будемо робити все для того, щоб музичні школи мали нові інструменти, нові ставки для викладання, художні школи мали можливість закуповувати нові засоби для навчання, заклади музейні  - мали можливість для розвитку.

Олександр Шамота додав - буквально днями у міськраді розглянули бюджет галузі культури на 2020 рік, який, за його словами, має стати «фундаментом для прориву в галузі культури», адже на наступний рік заплановано, зокрема, чимало масштабних міських свят.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію