«Укрпошта» працює над зменшенням часу на надання послуг

Прозвітували про свою роботу. Сьогодні у приміщенні Полтавської облдержадміністрації пройшла пресконференція. Провели її керівники Полтавської філії «Укрпошти» та начальник інфраструктури ОДА. Говорили про результати роботи за останній рік, аналізували проблеми, недоліки та пропонували можливі шляхи їх вирішення. 

Пресконференція починається зі вступного слова начальника Управління інфраструктури Полтавської облдержадміністрації Сергія Марчишинця. Спершу він зазначив: «Укрпошта» на сьогодні є потужним підприємством та оператором №1 з виплати пенсій. Також спеціаліст додав: ця організація несе на собі, насамперед, соціальну функцію. У відділках пошти люди можуть не лише отримати пенсію, а й сплатити за комунальні послуги у віддалених населених пунктах. Крім цього працівники регулярно розвозять кореспонденцію та посилки саме до споживача. 

Сергій Марчишинець, начальник Управління інфраструктури Полтавської ОДА

- «Укрпошта», зокрема наша регіональна філія, є потужним підприємством, яке на сьогодні має свої відділення, скажімо так, територіальні. Майже 600 відділень працює. Зокрема, орієнтовно десь 91 відділення сконцентровано у містах, інші десь 450 знаходяться у сільській місцевості.

Далі про підсумки роботи «Укрпошти» за поточний рік звітує виконуюча обов'язки директора Полтавської філії Людмила Сушко. Вона зазначає: «Укрпошта» на сьогодні здійснює перекази коштів та посилання бандеролів у тридцять п'ять країн світу. Далі спеціаліст повідомила: упродовж року здійснена потужна аналітика різних сфер діяльності підприємства. Але, за словами Людмили Сушко, є і ті моменти, над вдосконаленням яких працюють і зараз. Ділиться: наразі найголовніше для них – це зменшити час надання послуг. 

Людмила Сушко, в.о. директора Полтавської дирекції ПАТ «Укрпошта»

- Від листоноші до оператора у відділенні зв'язку до самого найвищого керівника – люди працюють на одну мету, на одну ціль, тобто усі працівники в «Укрпошті» мають володіти інформацією, куди рухається підприємство і рухатися в одному напрямку.

На завершення Людмила Сушко наголосила: на сьогодні усі посилання від точки відправлення до точки отримання відбуваються на 97% у встановлений норматив та час.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію