У Полтаві медики і юристи підписали меморандум

У медичній стоматологічній академії у Полтаві підписали меморандум про співпрацю між обласним Департаментом охорони здоров’я та регіональним Центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Про це розповів директор центру Олександр Черчатий. За його словами, меморандум підписали з метою співпраці: фахівці з правової допомоги пояснюватимуть медикам та їх пацієнтам зміни у законодавстві. 

Олександр Черчатий, директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги 

- Мова йде про правове інформування, про поєднання зусиль сімейних лікарів й працівників безоплатної вторинної правової допомоги в Полтавській області. Ми проводимо зустріч із студентами та викладачами Української медичної стоматологічної академії, мета якої є інформування про нашу систему, про можливості системи. Про те, чим ми можемо бути корисними для них і як вони можуть використовувати той інструмент, який сьогодні створений у державі по захисту населення у правовому полі.

Віктор Лисак, директор Департаменту охорони здоров'я Полтавської ОДА

- Сьогодні є вимоги, які ставлять до якості надання медичної допомоги. Є те, що сьогодні потребують захисту й самі медичні працівники. Крім того, ми зараз обговорюємо правову допомогу пацієнту, коли є якісь конфлікти родинні.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію