Полтава приймала Кубок України серед школярів з більярдного спорту

Цього року Кубок України серед школярів з більярдного спорту «Триборство» зустрічала Полтава. Змагання провели на базі Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка». Участь у чемпіонаті взяли майже 100 школярів з різних куточків України.

Архип Онищенко займається більярдним спортом вже три роки. На цих змаганнях хлопець представляє Харків. Говорить, настрій бадьорий, він впевнений у своїх силах.

Архип Онищенко, учасник змагань

- Я дуже хочу стати професіоналом і потрапити на чемпіонат світу. Я вже виступав на багато міст, на чемпіонатах України. Я вже посів перше місце у Харкові по динамічній піраміді.

Кубок України серед школярів з більярдного спорту «триборство» проводиться у три етапи: вільна, динамічна та комбінована піраміда. Наймолодшим учасникам - 7 років, найстаршим - 17.

Олександр Безносюк, суддя міжнародної категорії

- Тут зараз у нас 84 учасники. В них чотири вікові групи: від 7 років до 12 та від 13 до 17 років. Багато в нас талановитих дітей.

Проходять змагання на базі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка. Тут цього року відкрили факультет фізичної культури та спорту. Всі навчально-наукові лабораторії спортивного комплексу сучасні, матеріально забезпечені та відповідають всім стандартам.

Наталія Беседа, декан факультету фізичної культури та спорту ПолтНТУ ім.Юрія Кондратюка

- Ми сьогодні раді вітати спортсменів, учнівсько-спортивну еліту. Хочу сказати, що в нашому університеті створена належна матеріально-технічна база для відкриття факультету фізичної культури та спорту, а також для проведення спортивних змагань всеукраїнського рівня.

Відкрив Кубок України серед школярів з більярдного спорту керівник Полтавського відділення ВГО «Спортивна спілка учнівської молоді України», ректор університету, професор Володимир Онищенко.

Володимир Онищенко, ректор ПолтНТУ ім.Ю.Кондратюка 

- Надзвичайно приємно, що сьогодні Полтава та зокрема Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка став центром проведення Кубку України серед школярів з більярдного спорту. Безумовно, юним спортсменам ми організували цікаву програму перебування у місті, у нашому університеті. Не тільки більярдним спортом будуть займатися школярі. Буде проведено екскурсію, ознайомлення з матеріально-технічною лабораторною базою університету. Можливо, хтось для себе відкриє це наше чарівне місце і стане студентом одного з полтавських вишів.

На відкритті змагання побували і почесні гості. Вони побажали спортсменам натхнення, наснаги та перемоги сильнішому.

Юлія Гордієнко, начальник філії Полт.обл.комітету фізичного виховання та спорту МОН України

- Це такий масовий захід, який, по-перше дає основу для великого спорту, саме більярдного. Дає можливість відібрати кращих спортсменів саме цієї вікової категорії, які надалі будуть представляти Україну на всесвітніх змаганнях, і це - майбутнє більярдного спорту.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію