У СБУ Полтавщини - новий керівник

На фото справа

Управління СБУ в Полтавській області отримало нового керівника — контррозвідника Євгена Борзілова.

7 листопада президент України Володимир Зеленський підписав Указ № 817/2019 «Про призначення Є.Борзілова начальником Управління Служби безпеки України в Полтавській області». Відповідний документ був опублікований на сайті президента.

"Полтавщина" повідомляє, Євген Вікторович Борзілов у 2014 році обіймав посаду заступника начальника Управління Департаменту контррозвідувального захисту інтересів СБУ.

Євген Борзілов прописаний у Полтаві. Його дружина Наталія працює головним спеціалістом у Департаменті забезпечення роботи Міністерства аграрної політики і живе у службовій квартирі. За даними відкритих джерел, батько Євгена Борзілова народився у Волгоградській області Російської Федерації. Він військовий, був контррозвідником у відділі полтавської в/ч 34105. Віктор Борзілов досі є активним користувачем «Однокласників», де постійно публікує світлини з купою родичів. Зокрема — із сином. Мати Євгена Борзілова народилася у Луганській області, сестра — у Смоленську, РФ.

За даними реєстру судових рішень, у липні 2018 року людину з таким самим ім’ям — Євгена Вікторовича Борзілова — зупинили на Хрещатику у Києві. Він керував автомобілем у стані алкогольного сп’яніння. У січні 2019 року його визнали винним у п’яному керуванні, але звільнили від покарання через закінчення строків давності притягнення.

До Євгена Борзілова Управління СБУ в Полтавській області 4 роки очолював Юрій Рахівський. Його звільнили Указом президента у жовтні цього року.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію