У Гадячі місцеві плануватимуть громадський простір в парку "Перемога"

Про це повідомили у Фейсбуці організатори: Гадяч дружній і Відділ архітектури Гадяцької міської ради.

Вже 15-16 листопада в Гадячі відбудеться планувальний захід. Там мешканці міста разом зі студентами-архітекторами готуватимуть матеріали для вихідних даних мистецького конкурсу громадського простору «Землякам, що стали на захист України» в парку «Перемога» м. Гадяч.

"Нам необхідно зрозуміти, яким чином має взаємодіяти місце пам'яті «Землякам, що стали на захист України» не тільки з іншими меморіалами пам'яті, а й із загальною територією парку, історичним середовищем та головне - з людьми, адже місця пам'яті є не просто відокремленими меморіальними зонами, а часто частинами громадських територій, парків та скверів. Це дає можливість та потребу не тільки увічнити в пам'яті нащадків трагічні події, а й необхідність сучасному поколінню переосмислити цінності та сенси нашого життя. Це потребує змістовного та виваженого підходу, переосмислення сприйняття сучасного покоління, ретельного планування та творчого підходу", - йдеться у дописі.

Планувальний захід буде цікавим мешканцям, хто користується територією парку, школярам та молоді, які зацікавлені у плануванні громадських територій. А також планують опанувати в майбутньому професію, пов’язану з міським плануванням, стратегуванням, соціологією чи архітектурою.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію