Співголова партії «Опозиційна платформа – За життя» Юрій Бойко відвідав Кременчук

Високі тарифи, верифікація субсидій, низькі пенсії, розведення військ у Золотому. Про це поспілкувався із мешканцями Кременчука один з лідерів політичної партій «Опозиційна платформа – За життя» Юрій Бойко. Також під час свого візиту політик призначив керівником обласної організації партії Олега Сазонова, очільника фракції «Опозиційний блок» у Полтавській обласній раді.

Містяни зранку чекали політика-опозиціонера на площі біля Міського палацу культури, аби поставити йому питання чи поскаржитись на наболіле. Настрої різні. Хтось прийшов подякувати політику за особисту допомогу, хто – поскаржитись, висловити обурення, розповісти про свою проблему. Одразу запитують про ситуацію із розведенням військ у Золотому, на Луганщині. Бойко каже, що був там за кілька днів до президента, особисто спілкувався з місцевими селянами, й всі вони були за розведення. 

Юрій Бойко, співголова політичної партії «Опозиційна платформа – За життя»

- У цій зоні, в якій знаходиться Золоте, вони відвели війська, і ми відвели війська. Там, де раніше були відстані між окопами метрів 400, тепер буде 3 кілометри. Тобто, це нормально, не будуть стріляти, вбивати один одного.

Питають про бездіяльність нардепів, високі тарифи, мізерні пенсії, умови отримання субсидії. Пропонують зареєструвати законопроєкт щодо справедливого розміру заробітних плат. 

- А то – по півтори, по 2, 3 мільйона отримують, а пенсіонер не може за квартиру заплатити.

Бойко звітує: представникам «Опозиційної платформи – За життя» вдалося наполягти, аби у порядок денний Верховної Ради вперше включили три запропоновані фракцією законопроєкти: виплата пільг чорнобильцям, соціальні виплати дітям, постраждалим під час війни, зниження ціни на газ шляхом скасування податку на додану вартість. 

Юрій Бойко, співголова політичної партії «Опозиційна платформа – За життя»

- Показовим був наступний тиждень, коли ми внесли законопроєкт про економічно обгрунтовану ціну на газ, яка дозволяє знизити тарифи. І партія «Слуга народу» це не підтримала.

Після Юрій Бойко на партійній конференції, де були присутні делегати від районних та міських організацій, оголосив нового керівника Полтавської регіональної організації політичної партії «Опозиційна платформа – За життя». Ним став кременчужанин Олег Сазонов. Його заступницею призначили полтавку Ольгу Барсукову. 

Олег Сазонов, керівник обласної організації партії «Опозиційна платформа – За життя»

- Цілі, які ми ставили, – це мир, тарифи, те, що потрібно людям для нормального життя в нашій країні.

Наступні кроки у роботі Сазонова – створити територіальні організації політичної партії. Під час конференції обговорили організаційні питання, основні соціальні напрямки діяльності та пріоритети фракції – мирна країна та соціальна підтримка людей. 

Стрічка новин