В Полтаві відремонтували під'їзди двох будинків

Нові двері, вікна та труби. У Полтаві, у будинку по вулиці Небесної Сотні, 122, провели ремонт у під'їздах. За словами мешканців, тепер до опалювального сезону вони готові. Який вигляд має оновлений будинок, бачили наші журналісти.

Людмила Черен вже 20 років проживає у будинку по вулиці Небесної Сотні, 122. Жінка розповідає, мешканці під'їзду страждали від неприємного запаху з підвалу та від холоду у під'їзді. Їй разом з сусідами набридло це терпіти, і вони звернулись за допомогою до депутатів Полтавської міської ради.

Людмила Черен, мешканка будинку 

- Нам замінили у підвалі труби, поставили нам двері, замінили нам вікна. Нам зробили в цьому році дуже багато. Вже жарко, можна навіть прикручувати температуру.

До мешканців будинку по вулиці Небесної Сотні, 122 приєднався сусідній будинок. Люди, побачивши, що проводиться ремонт, також звернулись за допомогою до депутатів. І їм до холодів встигли зробити підвал.

Катерина Чупіна, мешканка будинку 

- Мешканці будинку на Богдана Хмельницького, 28 звернулися до депутата міської ради Олександра Кісільова з такою проблемою, текли труби у підвалі. Він молодець, відреагував. І нам відремонтували труби. Тепер ми взимку вступаємо впевнено, з гарним настроєм.

Депутати-соціал-демократи Полтавської міської ради, у свою чергу, дякують небайдужим жителям за їхні заяви. Кажуть, тільки разом можна чогось домогтись.

Олександр Кісільов, депутат Полтавської міської ради від Соціал-демократичної партії

- Протягом останніх трьох років ми провели приблизно 100 зустрічей. На одній з яких звернулися мешканці Небесної Сотні, 122 з тим, щоб посприяти в заміні внутрішньомережевих труб. Вони підготували звернення до мене, зібрали підписи. Ми з цими підписами звернулись до УЖКГ, ходили до профільного заступника. Посприяли в межах своїх можливостей, щоб були труби відремонтовані.

Вікторія Хрістова-Синявська, заступниця голови Подільської райради

- Ми тут мешкаємо з Олександром Сергійовичем. Тому кожного дня ми проходимо тут. Відповідальність перед цим будинком дуже велика.

Стрічка новин