Потоп у дворі в Полтаві на вулиці Павленківська площа, 14

Тротуар біля під'їздів людей у прямому сенсі перетворився на штучне озеро. За цією адресою стався витік води. Людям похилого віку довелось пересуватись по бордюрах, а батькам з дитячими візочками – залишитись вдома. Що стало причиною аварії, дізнавалась Юлія Хаврель.

Юлія Хаврель, кореспондент

- У дворі на вулиці Павленківська площа утворився ось такий імпровізований басейн. Рівень води тут досягає першої сходинки.

Місцеві мешканці бідкаються: вода вже підтоплює підвал. Розповідають, такі ситуації у їхньому дворі – не рідкість.

Валерій Карасюнок, полтавець

- Я не можу вам сказати, як люди можуть пересуватися з дитячими колясками, з маленькими дітками. Коли тут асфальт сухий, а там басейн стоїть, я вважаю, що це «не по-нашому».

На комунальному підприємстві «Полтававодоканал» пояснюють: восени спостерігається тенденція до збільшення кількості таких аварій. Все – через коливання нічних та денних температур.

Ліана Козмійчук, прессекретар КП «Полтававодоканал»

- Наразі працює лише одна спеціалізована бригада, яка локалізує витоки води. До обіду було усунення дуже великих витоків води на Дублянщині та Вакуленцях, а після обіду обов'язково наші фахівці приїдуть і локалізують цей виток. Вдячні нашим небайдужим мешканцям за те, що вони повідомляють про ці витоки, ми ж намагаємось якнайшвидше їх локалізувати.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію