За десять років кількість користувачів інтернету зросла вдвоє

В ООН підрахували темпи поширення всесвітньої мережі.  

До інтернету у світовому масштабі підключені 4,1 мільярда людей, йдеться у звіті Організації Об'єднаних Націй. За даними Міжнародного союзу електрозв'язку при ООН, кількість підключених до всесвітньої мережі людей порівняно з 2018 роком зросла на 5,3%. Як зазначає "Радіо свобода", згідно з дослідженням, кількість користувачів інтернету зросла з 25,8% населення Землі у 2009 році до 53,6% у 2019-му. Найвищий відсоток користувачів світової павутини в Європі (82,5%), а найнижчий – в Африці (28,2%).

Водночас без інтернету залишається близько 3,6 мільярда людей, більшість із яких мешкають у найменш розвинутих країнах. Серед жінок інтернетом користуються 48%, серед чоловіків – 58%, Найбільша різниця між часткою жінок та чоловіків, які мають доступ до мережі, спостерігається в Африці, арабських країнах та Азійсько-Тихоокеанському регіоні.

Зазначимо, що в Росії з 1 листопада набула чинності більшість положень закону про забезпечення безпечного і сталого функціонування російського сегменту інтернету, який називають законом про "суверенний інтернет". Він передбачає можливість обмеження доступу до певних ресурсів та контролю спецслужб за потоком інформації до користувачів.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію