Школярі Полтавщини – переможці освітянського форуму

Школярі Полтавщини – у трійці найактивніших областей з екологічного виховання. В одному з конкурсів учні посіли призове місце. З 2007 року Міністерство освіти і науки України спільно з Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді проводять відкритий рейтинг якості позашкільної освіти «Золота когорта позашкільників».

Тож наступний освітянський форум відбудеться у Полтавській області. Про це розповів директор Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Віталій Бедніна.

Віталій Бедніна, директор ПОЕНЦУМ

- Протягом року діти показали високі результати. Були відправлені роботи до всеукраїнських оргкомітетів, оцінені високо. Ми потрапили в трійку найактивніших областей України з екологічної свідомості. Тому кожен рік проводиться рейтинг «Золота когорта позашкільніків». Ми стали переможцями цього рейтингу. І в наступному році планується проведення Всеукраїнського Форуму позашкільників.

Віталій Бедніна додав, форум пройде в травні.

Віталій Бедніна, директор ПОЕНЦУМ

- Ми очікуємо, що приїдуть позашкільники з усієї України, не тільки еколого-натуралістичного спрямування. І туристичного, і технічного, які будуть вивчати досвід організації роботи позашкільної Полтавщини.

Всеукраїнський Форум позашкільної освіти проведуть вчетверте. Востаннє він відбувся у вересні цього року в Києві.

Стрічка новин