Дітей, які перше вересня цього року зустрінуть не у школі, а в лікарнях закладах та санаторіях Полтави, сьогодні відвідали підприємці міста на чолі з міським головою Андрієм Матковським

До свого професійного свята та 1 вересня бізнесмени влаштували благодійну акцію: аби покращити перебування малечі у лікарняних закладах, їм привезли подарунки на суму понад 10 тисяч гривень.

Нині на лікуванні в обласному дитячому санаторії перебуває близько дев'яноста дітей. Пацієнти знаходяться тут від двох до чотирьох місяців, з більш складними захворюваннями – до 2 років. Цього року завдяки державній субвенції у санаторії відремонтували операційну, оновили фізкабінет, нині ведеться ремонт котельні. У закладі протягом навчального року дітям викладают шкільні предмети. Аби покращити умови їх перебування, до 1 вереся та свого професійного свята підприємці міста відвідали дітей з подарунками.

Цього дня меценати побували ще й в обласному тубдиспансері, школі-інтернаті №2, 39 навчальному закладі та геріатричному будинку. В акції взяли участь фірми «Поіск», «Піраміда», «Сільф», «Полімер», «Світанок», Будинок книги. До Дня міста обіцяють проводити такі заходи майже щодня.

Уже нині підприємці готуються і до Дня міста, зазначив міський голова Андрій Матковський. Пропонують облаштувати спортивні майданчики, готують подарунки школам, перераховують кошти. Підприємці з Москви обіцяють презентувати до 23 вересня міській лікарні машину «швидкої допомоги» з сучасним обладнанням.

Стрічка новин