Трагедія молодої родини

Жахлива трагедія сталася 4 листопада у Лубенському районі. У селі Вовчик 21-річний батько вбив свого 6-місячного сина.

Чоловік був напідпитку. Мати ж на кілька хвилин залишила маля. Перебувала поруч – на подвір’ї. Коли повернулася до оселі – побачила мертву дитину. Одразу зателефонувала медику, який живе поруч.

Микола Надаховський, медпрацівник Вовчицької лікарської амбулаторії

- Телефонувала мати загиблого хлопчика. Вона була в істериці, кричала, що дитина не дихає, просила моєї допомоги. Проживаю з нею в одному будинку. При огляді я виявив ознаки біологічної смерті. З цього приводу я викликав поліцію, швидку допомогу, повідомив сільського голову і свого головного лікаря.

- На тілі дитини були ознаки побиття?

- Були гематоми на обличчі і признаки носової кровотечі.

Юрій Сулаєв, начальник відділу комунікації ГУ НП у Полтавській області

- Попередньо внесені відомості до єдиного реєстру досудових розслідувань за кваліфікаційними ознаками частини ІІ пункту ІІ статті 115 Кримінального кодексу України. Це умисне вбивство малолітньої дитини. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 10 до 15 років, або довічне ув’язнення. Наразі фігуранта затримано у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Із ним проводяться слідчі дії.

Голова Вовчицької сільської ради Ольга Козловська телефоном розповіла: родину, де трапилася трагедія, неблагополучною назвати не можна. У них є й старший син, якому нині рік і 8 місяців. Дітей подружжя забезпечувало необхідним. Але глава сімейства півроку тому вже вдавався до насильницьких дій стосовно своєї дружини. 

Ольга Козловська, голова Вовчицької сільської ради

- Був один випадок прикрий, півроку тому. Підняв руку на свою дружину. Сварки були. Ми виїжджали із соціальним працівником. Батька я визивала туди, щоб він поговорив із своїм сином. Поліцію я визивала у той день. Але поки поліція приїхала – вони помирилися. Заяву вона на нього не написала. На другий день він вибачився перед усіма, хто там був.

Юрій Сулаєв, начальник відділу комунікації ГУ НП у Полтавській області

- Молода сім’я, батькові 21 рік. Що там сталося – якраз і доведеться розбиратися слідчому – як так сталося, що особа завдала власній дитині тілесні ушкодження. Зараз ми очікуємо висновки судово-медичної експертизи, бо це є дуже важливим моментом у даному кримінальному провадженні, щоб знати причини смерті малолітнього хлопчика.

Стрічка новин