У Полтаві пройшла ІT-конференція

На захід з'їхалися програмісти та керівники IT-компаній з Києва, Харкова, Черкас, Дніпра, Львова, Полтави і Кременчука. Спеціалісти стали учасниками панельних дискусій, воркшопу з віртуальної реальності і турніру роботів-сумоїстів. 

Програма конференції складалася з трьох потоків. Панельні дискусії плавно переходили у воркшопи. Практикуючі програмісти обговорили перспективи розвитку нових IT в містах. А також готовність до входу в IT-індустрію і створення нових профільних компаній. Такий захід у Полтаві пройшов вчетверте. До цього конференцію двічі проводили в Кременчуці, говорить один з організаторів заходу Євген Мригін.

Євген Мригін, співорганізатор конференції

- Ми запросили всі IT-компанії, що є в нас в області. Запросили людей з різних міст України. У нас 15 спікерів на 3 потоках. Принципова відмінність цієї конференції від попередньої – ми зробили 2 локації з воркшопами, робототехнікою, віртуальною реальністю.

Андрій Семак, за його ж словами, представляє активну частину IT-спільноти Кременчука. Розповідає: сюди приїхав ділитися досвідом з колегами.

Андрій Семак, співорганізатор конференції

- Беру активну участь в IT-шному житті нашого міста, і ось ми намагаємся вийти ще на новий рівень. На рівень області.

Для фахівців такі заходи – прекрасна нагода розповісти про свої досягнення, навчитися новому та обговорити перспективи розвитку IT-компаній.

Анастасія Негода, керівник Черкаського IT-кластеру

- На конференції вперше по запрошенню Євгенія Мригіна. Дуже раді, що колеги організовують такі івенти. Раді присутні буть тут.

Олександр Лой, IT-представник київської спільноти

- Приїхав у Полтаву вперше. Задоволений зустріччю і організацією. Що тут відбувається? Те, що я бачив одного разу в Києві. 5-6 років назад почалася згуртовуватися спільнота. В нас то була спільнота аналітиків, а тут багато кременчужан і полтавців. Багато спікерів з усієї України. Дуже цікаво спостерігати, як то відбувається.

Атовець Олекса Коба два роки тому занурився у світ розробок. Разом з побратимами запустив власний проект IT BRO – безкоштовні курси для ветеранів.

Олекса Коба, полтавець

- На сьогоднішній день у нас подалося більше 200 чоловік. Частина з них працевлаштувалася. Зараз у нас курси проходять у два етапи. І ми запустили це власними силами, з нуля. І сьогодні я розповідав, як цими моментами можна оперувати і навчитися самим.

Чимало спеціалістів наголосили: в українських вишах мають готувати якнайбільше фахівців для IT-галузі.

Стрічка новин