Жеребкування на «Бюджет участі»

102 проєкти допущено до участі. У Полтавській міській раді пройшло жеребкування за програмою «Бюджет участі». Визначали порядкові номера проєктів, які візьмуть участь у голосуванні. Яке фінансування виділять та які сфери переважають цього року – далі у сюжеті.

У залі зібралися автори проєктів «Бюджету участі». Цього дня  жеребкуванням визначать, в якому порядку за них голосуватимуть полтавці. 

Назар Плохута, гол.фахівець «Бюджету участі» Інституту розвитку міста 

- Допущено 102 проєкти до голосування, і сьогодні автори були всі запрошені безпосередньо. Ті, хто мав змогу прийти, матимуть змогу безпосередньо витягнути з барабану номер. Це буде порядковий номер у голосуванні.

Проєкти, які подали учасники, – різного напрямку та тематики. Так само, як і вік учасників. Владиславу Шавиро лише 14, але хлопець має мрію. Хоче, щоб на Леваді обладнали спеціальну місцину для катання на скейтах.

Владислав Шавиро, автор проєкту

- Складатися вона буде з бетону, а також будуть різні трампліни для стрибків та ями у якості перешкод.

Вік – не завада, адже тепер учасники можуть подавати власні ідеї не з 16-ти, а з 14-ти років. 

Анна Шавиро, член робочої групи 

- З цього року була пропозиція робочої групи зменшити віковий поріг. З 16 до 14-ти років. І депутати міської ради підтримали та внесли зміни до положення. Відповідно, з цього року можуть і подавати, і голосувати за проєкти мешканці міста Полтави з 14 років.

Анна Шавиро зазначає, що цьогоріч стало менше проєктів, які стосуються встановлення дитячих майданчиків, зате побільшало тих, які стосуються створення вуличної інфраструктури дозвілля та проведення фестивалів.

Голосування за проєкти розпочинається з 11 листопада і триватиме до 25 включно. За цей час полтавці мають обрати своїх фаворитів та підтримати голосом. 

Назар Плохута, гол.фахівець «Бюджету участі» Інституту розвитку міста 

- Всього переможців буде: це 13 проєктів малих, 5 – мікро та 3 – великих. Загальний кошторис на мікропроєкти – це до 100 тисяч гривень. На малі проєкти – від 100 до 500 тисяч гривень, і на великі проєкти – від 100 до 1 млн 400 тис. гривень.

Реалізацію розпочнуть з 2020 року.

Стрічка новин