Рятувальники Полтавщини просять про допомогу

Тяжко захворів колега, старший лейтенант служби цивільного захисту Михайло Рубан. Чоловіка направлено до Національного інституту серцево-судинної хірургії імені Амосова у місті Київ. Там його мають прооперувати. Михайло у юному віці втратив обох батьків, а зараз сам виховує 6-ти річного сина.

Врятуємо рятувальника! Михайло Рубан, 38-річний пожежник-рятувальник, спортсмен, батько двох синів потребує складного і дороговартісного лікування – заміна 2-х клапанів серця.

Андрій Пономарьов, друг 

- На сьогоднішній день стан його критичний, він перебуває в кардіоінституті Амосова, де на завтра планується операція по заміні двох серцевих клапанів. Вартість операції – більше 200 тис. грн., і на сьогоднішній день не вистачає 120 тис. Лікарі беруться його лікувати і дають шанси на його одужання, але операцію потрібно провести максимально швидко. Для мене Михайло – це друг мого дитинства, це та людина, з якою ми разом займалися спортом, це пожежник, який відважно кидається першим на допомогу. І тому особисто звертаюсь до всіх і кожного, хто може долучитися і допомогти, і підняти на ноги рятівника і батька двох синів, одного з яких він виховує самотужки.

Післяопераційний сепсис призвів до тяжких ускладнень серцево-судинної системи, нирок і легенів. Зараз Михайло в критичному стані доставлений до Києва у Національний інститут серцево-судинної хірургіі імeні Амосова. Вартість операції складає 200 тис грн..

Андрій Сидоренко, командир відділення 3-ї варти ДПРЧ №3 м.Полтава

- Михайло працює начальником варти нашого караулу, зарекомендував себе з позитивної сторони, займається спортом, має похвали від керівництва підрозділу. Але в його житті трапилося горе і здоров'я дало збій. Після перенесення інсульту і ускладнення після операції  виникло підвищення температури, і лікарі довго не могли встановити, що саме дає цю температуру. Як вияснили потім – в нього виявили зараження крові.

- Всі разом. Міша, колектив тебе чекає на твоєму робочому місці! Бажаємо тобі найшвидшого одужання, міцного здоров'я. Друже, тримайся!

Реквізити картки Приватбанку на ім'я Рубана Михайла Павловича 5168 7427 2162 6095 

Стрічка новин