Прокуратура оскаржує зняття підозри з голови Опішнянської ОТГ Миколи Різника

Нагадаємо, рішення про зняття підозри та арешту з Миколи Різника ухвалив Октябрський райсуд 22 жовтня. Чоловіка підозрюють в отриманні хабара. 

Близько 14.00 години розпочалось судове засідання. У залі – Микола Різник, його адвокат Григорій Фелоненко, військовий прокурор Павло Юхимович та колегія суддів. Апеляційну скаргу на рішення Октябрського районного суду про зняття підозри з Миколи Різника подала прокуратура. За словами прокурора Павла Юхимовича, в показах Ігоря Рябчевського, від якого ніби-то й отримав неправомірну вигоду Микола Різник, йшлося про хабар у вигляді 400 літрів дизельного палива, а потім – 12 тисяч гривень.

Павло Юхимович, військовий прокурор

- Той погодився і передав йому 12 тисяч гривень. Так, не в руки, але – відповідно до вказівок підозрюваного. Він поклав туди, де саме казав підозрюваний.

Захисник підозрюваного вважає апеляційну скаргу необґрунтованою. Його підзахисний не має жодного відношення до укладання договорів щодо земельної ділянки. Це не входить до його службових обов'язків. Таке рішення ухвалюється на сесії депутатами селищної ради.

Григорій Фелоненко, адвокат підозрюваного

- Ми вважаємо рішення суду законним та обґрунтованим. Прошу апеляційну скаргу залишити без задоволення прокурора.

Микола Різник, підозрюваний

- Хочу додати, що навіть сам Рябчевський, який спочатку писав, що я вимагав від нього хабар, потім на додатковому допиті сказав, що з нього ніхто нічого не вимагав.

Вислухавши всі сторони, колегія суддів задовольнила апеляційну скаргу прокуратури. Загалом слідчі дії за цією справою триватимуть до 23 листопада.

Стрічка новин