У Полтаві проходить акція «Віддай одяг і взуття з користю»

П'ятого листопада до Центру адаптації бездомних осіб та звільнених з місць позбавлення волі, що у Полтаві, передадуть речі, зібрані на акції «Віддай одяг і взуття з користю». Про це розповіла співорганізаторка акції Юлія Фесенко. За її словами, речі збирають в Полтаві та у селі Терешки Полтавського району.

Це Полтавський автоагрегатний завод. Тут відбувається акція «Віддай одяг і взуття з користю», каже співорганізаторка заходу Юлія Фесенко.

Юлія Фесенко, співорганізаторка акції «Віддай одяг і взуття з користю» 

- Мета цієї акції – зробити якомога більше таких місць, таких точок прийому одягу як чоловічого, так і жіночого для тих людей, які цього потребують в першу чергу. Ці речі будуть передані особам до Центру адаптації бездомних осіб і звільнених з місць позбавлення волі.

Юлія Фесенко розповідає: акція відбувається у чотирьох місцях за адресами: у Полтаві – на вулицях Зіньківській, 57, Раїси Кириченко, 72 та Соборності, 28/13. Також речі збирають у селі Терешки Полтавського району за адресою вулиця Шевченка, 18.

Юлія Фесенко, співорганізаторка акції «Віддай одяг і взуття з користю» 

- Речі повинні бути зимнього характеру. Тобто, це куртки, светри, взуття, штани, джинси. В першу чергу вони повинні бути готові до того, що їх буде носити інша людина. Тобто, чисті.

На цьому заводі Володимир Шерстюк працює інженером. 

Володимир Шерстюк, приніс речі для акції «Віддай одяг і взуття з користю» 

- Приніс чоловічі речі – положив пакунок. Може, вони комусь допоможуть, мені вони не потрібні. Підтримую цю акцію. Думаю, що моя поміч комусь буде потрібна, й це допоможе людям краще жити.

Юлія Фесенко, співорганізаторка акції «Віддай одяг і взуття з користю» 

- Почали збирати ми приблизно десь два тижні тому. По заповнюваності спочатку було один-два пакети. Й потім збільшилось до повної коробки. Тобто, вона вже повна й готова до відправки.

Юлія Фесенко говорить: речі, зібрані на Автоагрегатному заводі, 5 листопада передадуть Центру адаптації для бездомних осіб та звільнених з місць позбавлення волі, що в Полтаві. Акція триватиме до четвертого грудня.

Стрічка новин