У Полтаві їздив перевізник-нелегал

У Полтаві їздив перевізник-нелегал

Полтавські патрульні відділу безпеки дорожнього руху продовжують виявляти порушення у пасажироперевізників

Низку порушень виявили полтавські патрульні відділу безпеки дорожнього руху під час перевірки транспортних засобів, які використовуються для перевезення пасажирів.

Відсутність вогнегасників та аптечок, шини різних моделей та з різними малюнками протектора, встановлені на одній осі транспортного засобу – це далеко не весь перелік порушень за які патрульні притягнули до відповідальності водіїв та осіб, відповідальних за технічний стан транспортних засобів.

Патрулюючи по вулиці Ковпака, інспектори відділу БДР, спільно з фахівцями управління Укртрансбезпеки, зупинили автомобіль Volkswagen. Під час перевірки, у салоні транспортного засобу інспектори виявили самовільно встановлені додаткові сидіння, на яких горе - керманич перевозив пасажирів, порушуючи норми безпеки та правила дорожнього руху. Водій також не мав відповідних документів, які дозволяють йому здійснювати перевезення пасажирів.

Оскільки чоловіка вже притягували до відповідальності за самовільне переобладнання автомобіля, інспектори склали на нього протокол за ч.4 ст.121 КУпАП ( Керування водієм транспортним засобом, який є переобладнаним з порушенням відповідних правил, норм і стандартів та ін., повторно протягом року) та вилучили посвідчення водія. А транспортний засіб евакуювали на майданчик тимчасового затримання транспортних засобів.

Також інспектори управління Укртрансбезпеки склали на чоловіка відповідні матеріали за відсутність необхідних дозволів та погоджень.

Стрічка новин