У Миргороді засудили 38-річного жителя цього району за смертельне побиття своєї сестри

У Миргороді засудили 38-річного жителя цього району за смертельне побиття своєї сестри

Миргородська місцева прокуратура підтримала обвинувачення стосовно жителя цього ж району у заподіянні своїй сестрі тяжкого тілесного ушкодження, що спричинило її смерть. Обвинувальний вирок постановив Миргородський міськрайонний суд.

Приїхавши цьогоріч на Великдень у Миргород, після застілля 38-річний чоловік посварився зі своєю 31-річною рідною сестрою. Адже, на його думку, та неналежним чином доглядала за хворою матір’ю. Під час сварки брат кілька разів вдарив сестру рукою по голові. Потерпіла викликала поліцію, однак, коли приїхали правоохоронці, заяву писати відмовилася. З родичами провели профілактичну бесіду. І все ніби владналося. Та через кілька годин конфлікт виник знову, під час якого брат руками і ногами наніс сестрі численні удари по голові й тілу і пішов із дому. Коли повернувся, сестра вже була мертва.

У вчиненому підсудний розкаюється. Каже, що під дією алкоголю зірвався. А от на запитання, чому ж не забрав матір до себе, якщо вважав, що сестра доглядає не так, розвів руками.

Чоловік засуджений за ч. 2 ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого) КК України до 8 років позбавлення волі. До вступу вироку у законну силу він перебуватиме під вартою.

Стрічка новин