Заклади надання соцпослуг Полтавщини наносять на всеукраїнську карту секторальної мережі

Заклади надання соцпослуг Полтавщини наносять на всеукраїнську карту секторальної мережі

Фахівці Міністерства соціальної політики України провели селекторну нараду з представниками обласних державних адміністрацій щодо надання послуг закладами секторальної мережі.

Заступник Міністра соціальної політики Олег Коваль повідомив, що відпрацьовано механізм нанесення на карту країни надавачів соціальних послуг відповідно до надісланої департаментами соціального захисту населення й службами у справах дітей інформації.

«На Полтавщині функціонують п’ять центрів дитячої реабілітації, територіальні центри соціального обслуговування, центри надання соціальних послуг у містах та ОТГ, управління соцзахисту та служби у справах дітей, – розповіла заступник директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Ніна Черняк. – Ми цю інформацію передали в Міністерство і тепер звіряємо, чи всі пункти нанесені».

Як виявилося, низки надавачів соціальних послуг на карті Полтавської області немає у зв’язку з появою нових ОТГ. Нема там Нехворощанського територіального центру, центрів надання послуг у Шишацькій, Руденківській, Новосанжарській, Опішнянській, Петрівсько-Роменській ОТГ.

За словами заступника Міністра, опрацювання документів на соціальні послуги й сервіси планується перевести в автоматичний режим, що не тільки спростить процедуру взаємодії «людина-держава», а й зробить цей процес швидшим.

Стрічка новин