У Полтаві презентували соціальний проєкт «Там, де вдома»

Це назва збірки віршів військових та волонтерів. Ці вірші всі бажаючі можуть зачитати на відео й опублікувати на ютуб-каналі проєкту.

Це презентація соціального проекту «Там, де вдома» у Полтаві. Співорганізаторка заходу Світлана Варвянська розповідає про проєкт:

Світлана Варвянська, співорганізаторка презентації проєкту «Там, де вдома» 

- Власне, «Там, де вдома» – це назва поетичної збірки, яка складається із 112 віршів, у неї – вісім авторів: четверо з них – волонтерки, вони всі – харків’янки, й четверо бійців з різних підрозділів.

Наталія Маринчак, учасниця проєкту «Там, де вдома» 

- Він направлений  на те, щоб за допомогою творчості реабілітуватися нашим воїнам й подолати посттравматичний синдром. Наприклад, за допомогою поезії. Яким чином ми це робимо? По-перше, ми видали книжку. По-друге, є канал на YouTube, де кожен бажаючий може з цієї книжки записати вірш, й він буде розміщений там.

Світлана Варвянська, співорганізаторка презентації проєкту «Там, де вдома»

- Презентації були вже у Києві, Харкові, у Черкасах, у Львові й в інших містах так само.

На заході присутні чотири автори поетичної збірки: Марко Терен, Юлія Ілюха, Наталія Маринчак та Юлія Баткіліна. Остання зачитує вірш військовослужбовця Олександра Лисака. 

На презентацію проєкту «Там, де вдома» прийшла полтавка Наталія Бондар. Жінка каже: про захід дізналася з соціальної мережі.

Наталія Бондар, учасниця заходу 

- Такий соціально значущий проєкт є потрібним, як ніколи. Адже хто краще може розповісти про проблеми сьогодення, як, власне, самовидці цих нелегких подій. Саме волонтери, бійці, які через своє поетичне слово передають ті страшні катаклізми, які переживає наша країна.

Стрічка новин