На Полтавщині чоловік всю ніч жорстоко знущався з колишньої дружини

Він бив її, виривав волосся та навіть душив. І все це, каже жінка, – на очах трирічної дитини. Подія сталася у Козельщинському районі. 

Юлія Хаврель, кореспондент

- «Б'є, бо заслужила», «Б'є – значить любить», «Сама винна». Знайомі фрази? Саме так іноді пояснюють та навіть виправдовують домашнє насилля. Подібна ситуація склалася і у селищі Козельщина Полтавської області.

На цих світлинах важко впізнати молоду, гарну та усміхнену Юлію Співак-Квашу. Вирване волосся, гематоми на обличчі та забої по всьому тілу. За словами жінки, так повівся з нею її колишній чоловік. Після відпочинку у лісі з друзями він привіз її до річки й почав бити.

Юлія Співак-Кваша, потерпіла

- Почалося з того, що він почав в мене вимагати телефон, якусь там інформацію дивився. Щось йому там не сподобалось. Потім, він говорив спочатку, що завезе мене додому, але він змінив маршрут й поїхав за територію Козельщинського району, де продовжив наносити мені тілесні ушкодження. Він там змушував мене говорити на диктофон те, що він вимагає конкретно й дослівно.

Знущання з Юлії продовжились й вдома. Загалом ці тортури тривали близько 12 годин. Коли ж від болю вона втрачала свідомість, чоловік приводив її до тями, підставляючи голову під холодну воду. І все це – на очах у спільної трирічної доньки.

Юлія Співак-Кваша, потерпіла

- Він там взагалі наді мною знущався. Подушкою мене давив, рушником, що навіть дитина зараз конкретно показує, на який рушник, якою подушкою.

Вирватись з рук тирана жінці вдалось лише вранці. Вона розповіла сусідам, що сталося. Ті викликали швидку. Медики констатували у жінки струс головного мозку, численні забої та гематоми.

Сергій Колесніков, головний лікар Козельщинської КНП

- Хвора Співак поступила до нас 14 жовтня, їй була надана медична допомога, стаціонарна, і 22 жовтня хвора була виписана у задовільному стані.

Подружжя розлучене вже два роки. Юлія розповідає: сімейне життя не склалось через те, що колишній пограбував батьків її куми. Зараз він відбуває умовний термін покарання. Проте, заради дитини вони неодноразово намагались налагодити стосунки. Загострилась же ситуація влітку.

Юлія Співак-Кваша, потерпіла

- Він в червні наніс мені також тілесні ушкодження. Я також зверталась до поліції, але там були лише синці. В легшій формі це все пройшло. Але це вперше було в червні цього року, а це, вже в жовтні, – по конкретному.

Сам чоловік своєї провини не визнає. Каже, це все наклеп.

Олександр, колишній чоловік

- Це доказано? Ну, якби я її побив, мене б судили.

- А чому вона тоді розповідає про вас таке?

- Тому що вистачає в неї фантазії. Вже не раз таке було.

- А фотознімки, які вона опублікувала?

- А де фотознімок, де видно, що там її обличчя?

- Тобто, ви цього не скоювали?

- Звичайно, ні.

Розбиратимуться у конфлікті слідчі. Наразі відкрито Кримінальне провадження за 125 статтею – умисне нанесення легких тілесних ушкоджень.

Дмитро Остапенко, слідчий слідчого відділення Козельщинського відділу поліції

- По санкції статті передбачається найсуворіше покарання – 2 роки обмеження волі.

Також в поліції готують обмежувальний припис про заборону наближатись чоловіку до Юлії.

Стрічка новин