У ПУЕТі приймали освітян з Великобританії

У Полтавському університеті економіки і торгівлі відбулася презентація проєкту «Creative Spark: програма підтримки підприємництва в системі освіти» за участю представників Британської Ради в Україні, британських науковців, підприємців та освітян м. Полтава. На заході обговорили можливості співпраці закладів освіти та бізнесу, проєктні пропозиції від Британської Ради, освітні можливості для студентів закладів освіти в рамках програми.

«Creative Spark: програма підтримки підприємництва в системі освіти» - проєкт Британської Ради, до якого в цьому році долучився Полтавський університет економіки і торгівлі спільно із університетом Портсмуту та громадською організацією «Центр освіти дорослих Полтавщини. 

Олександр Устьян, координатор проєкту

- Ми запросили наших британських партнерів з Університету Портсмуту, щоб вони поділились своїм досвідом, яким чином взаємодіє бізнес з університетами в Великобританії.

Проєкт спрямований на підтримку міжнародних університетських та інституційних партнерств для розвитку підприємницьких навичок та креативної економіки.

Віта Світлична, координатор освітніх проєктів Британської Ради в Україні

- «CreativeSpark» - це п’ятирічна ініціатива, яка започаткована Британською Радою. Програма поширюється на території України, Узбекистану, Азербайджану, Вірменії, Грузії, Казахстану і Киргизстану.

Британські освітяни сьогодні тут, аби поділитись досвідом свого Університету, як саме навчальні заклади можуть взаємовигідно співпрацювати з бізнес-структурами. 

Джованна Радуловіч, викладач Університету Портсмуту (Великобританія)

- Студенти, ще навчаючись, вже можуть отримати першій досвід роботи за спеціальністю. А бізнес-структури – отримати висококваліфіковані кадри, молоді та із високим потенціалом. Також з переваг – університети є лідерами з наукових розробок. Підприємцям це може бути цікаво.

На захід запросили студентів, викладачів, підприємців - тих, хто може стати учасниками проєкту.

Олексій Нестуля, ректор Полтавського університету економіки і торгівлі

- Це інтегральний проект, який об’єднує інтереси викладачів, науковців, студентів, підприємців, а також тих, хто працює в сфері технологій та креативного бізнесу. 

Також під час круглого столу прозвучали історії успіху підприємців. У фіналі провели дискусію «Можливості співпраці освітніх закладів і бізнесу».

Стрічка новин