Від сьогодні у Полтаві з'явився громадський рух «Суспільство майбутнього»

Його учасники – це люди, які проявили себе під час Революції Гідності та війни. Саме вони, переконує лідер цього руху Євген Карась, і повинні будувати країну. Про це учасники «Суспільства майбутнього» говорили на пресконференції.

Першим до присутніх звернувся лідер руху «Суспільство майбутнього» Євген Карась. Спочатку коротко розповів про їхню організацію. Існує вона вже більше п'яти років. Це, за його словами, спільнота активних людей. Тих, хто проявив себе під час революції та війни. Пояснює: саме ці люди готові вести країну в майбутнє. На думку лідера руху, в Україні на сьогодні ще збережено економічний потенціал. І є шанс, аби наша країна була в світі на топових місцях. Мовляв: це постійно замовчують, намагаються принизити та забути. Начеб-то в нас лише сировинна економіка та люди, які постійно хочуть в Європу. Євген Карась переконує: це не так, в українців «світлі голови». І вони в змозі досягти найвищих успіхів.

Євген Карась, лідер руху «Суспільство майбутнього»

- Те, що раніше казали, такі речі застарілі, неактуальні цінності. Зараз світ, який все більше поринає в оці всі війни, нестабільності, конфлікти. І навіть та сама Європа, у яку багато хто готовий будь-якою ціною забігти. Там цього немає. Немає консолідації суспільства, немає готовності політичних рухів під час Майдану, під час війни, волонтерства.

Наступним до присутніх звернувся керівник Полтавського обласного осередку «Суспільство майбутнього» Юрій Бублик. Він до організації приєднався нещодавно. Пояснює: для країни на сьогодні мало не найголовніше – підвищити народжуваність. Він додає: потрібно обов'язкове економічне стимулювання. Бо, мовляв, вимирання населення – це і є небезпека для держави. 

Юрій Бублик, керівник Полтавського обласного осередку «Суспільство майбутнього»

- Я хочу, щоб в Україні господарями були українці через народжуваність, шоб в нас не було «недолугої» міграційної політики, яка є наразі у Європі, та щоб у тому глобальному світі отих великих кордонів уже не буде, через 50 років так і буде оте глобальне майбутнє малоукраїнське обличчя.

Також Юрій Бублик повідомив: тісно товаришує з організацією С-14. Говорить: не вважає їх «фашистами» та «радикалами». Навпаки, це друзі, справжні націоналісти. 

Юрій Бублик, керівник Полтавського обласного осередку «Суспільства майбутнього»

- Якісь там були закиди щодо табору ромів. Вони ж їх намагалися поставити у рамки не тому що вони роми, а тому, що вони порушують українське законодавство.

Зустріч тривала близько трьох годин. Від сьогодні громадський рух «Суспільство майбутнього» функціонуватиме і в Полтаві. 

Стрічка новин