ДТП на перехресті вулиць Алмазної і Мазепи

Не розминулися. Сьогодні вранці у Полтаві поблизу перехрестя вулиць Алмазної і Мазепи сталася дорожньо-транспортна пригода. Постраждали дві людини. Батько однієї з них у цьому звинувачує водія маршрутки. Остання в той час саме проїжджала поряд. Мовляв: вона підрізала одну з автівок. Хто винен та що з людьми, які були в салонах, – далі в сюжеті Марини Покшіної.

Близько 7.30 у середу, 30 жовтня, тут, поблизу перехрестя вулиці Алмазної і Мазепи, трапилася дорожньо-транспортна пригода. Зіткнулися два автомобіля «Mazda» та «Volkswagen Polo». Водію останнього та самому транспорту дісталося найбільше. За словами батька чоловіка, який був за кермом, саме водій маршрутки винен у зіткненні. Із крайньої правої смуги звернув ліворуч та підрізав «Mazda». Саме тому цей автомобіль і викинуло на зустрічну смугу, пояснює чоловік. 

батько потерпілого

- Я не був за кермом.

- А хто був за кермом?

- Я не був за кермом, я просто власник цієї машини. За кермом був син.

- Де зараз знаходиться син?

- У лікарні.

- Що з ним? 

- Струс мозку, голова розбита, забої, з ногами щось, таке, як переломи. 

- При свідомості був?

- Годину тому був при свідомості.

Маршрутка належить перевізнику ТОВ «Євробус-Полтава». Її водій Микола себе винним не вважає. Поліцейські проводять перевірку. Запитують про наявність у транспорті аптечки та вогнегасника. Чоловік йде до багажного відділення, відкриває його. Після цього повідомляє: нічого такого в нього немає. 

- Немає його і в салоні, через це на вас буде складений адміністративний матеріал ст.21 частина 2. Ви вчинили правопорушення, щоб ви були ознайомлені, зрозуміли? І ваш механік підійде сюди? Де він зараз знаходиться?

- Та я ж не знаю, де він.

- Зараз встановимо.

За словами начальника відділу комунікації ГУ НП у Полтавській області Юрія Сулаєва, поки невідомо, якого ступеню тяжкості тілесні ушкодження. Лише після висновків медиків можна буде говорити про відповідальність винному у скоєнні ДТП. 

Юрій Сулаєв, начальник відділу комунікації ГУ НП у Полтавській області

- Внаслідок цієї дорожньо-транспортної пригоди водії легкових автомобілів, зокрема, водійка «Volkswagen» та водій автомобіля «Mazda», отримали тілесні ушкодження, про тяжкість яких ми ще не можемо говорити. Вони були доставлені до місцевої лікарні для огляду фахівцями.

Якщо ж це будуть травми середнього ступеню тяжкості, або тяжкі тілесні ушкодження, то це буде вже кримінальна відповідальність. 

Стрічка новин