Продовжили термін досудового слідства щодо стрілянини у Полтаві

До сьомого грудня суд продовжив термін досудового слідства щодо стрілянини біля кафе «Ботанік» у Полтаві. Таке рішення ухвалила суддя Октябрського райсуду Ганна Андрієнко. Продовжити термін досудового розслідування прохав слідчий Андрій Анзель. За його словами, у кримінальному провадженні необхідно здійснити додаткові експертизи. 

Засідання почалося о 16:30. Слідчий Андрій Анзель звернувся із клопотанням про продовження терміну досудового розслідування у кримінальній справі щодо замаху на вбивство охоронця кафе «Ботанік», що у Полтаві. Слідчий пояснює судді причини цього клопотання:

Андрій Анзель, слідчий

- Необхідно провести ряд важливих додаткових експертиз. Зокрема, портретна експертиза, яка зараз перебуває на виконанні у Харківському науково-дослідному інституті судових експертиз імені Бокаріуса. Потрібно провести слідчі дії із потерпілим – Суслою Миколою Євгеновичем, які об’єктивно нині неможливо провести через те, що він перебуває на лікуванні у Кобеляцькій ЦРЛ, його стан лишається тяжким, й він на даний час є неконтактним для проведення слідчих дій.

Прокурор Григорій Гринь підтримав клопотання.

Григорій Гринь, прокурор 

- Оскільки строк досудового розслідування у кримінальному провадженні закінчується сьомого листопада 2019-го року.

Підсудний Віктор Малий не заперечив прохання слідчого.

Віктор Малий, підозрюваний 

- Ваша честь, шановний прокурор, я тут з вами цілком у цьому питанні згоден.

Після повернення з нарадчої кімнати суддя Ганна Андрієнко зачитує ухвалу. 

Ганна Андрієнко, суддя Октябрського райсуду Полтави 

- Продовжити строк досудового розслідування у кримінальному провадженні до чотирьох місяців, а саме – до 7.12.2019-го року.

Нагадаємо, 63-річного полтавця Віктора Малого підозрюють у замаху на вбивство Миколи Сусла – це 115 стаття Кримінального кодексу України, вона передбачає від семи до п’ятнадцяти років позбавлення волі, розповів речник обласної поліції Юрій Сулаєв. Подія сталася шостого серпня близько 23-ї години біля кафе «Ботанік» у Полтаві. Це відео з камери спостереження. На ньому 40-річний охоронець Микола Сусла зробив зауваження перехожому, який хотів справити природні потреби біля кафе. У відповідь чоловік двічі вистрелив в охоронця.

Стрічка новин