Конституція в коміксах: основний закон держави видали для дітей

Конституція в коміксах: основний закон держави видали для дітей

Безкоштовну електронну книжку «Конституція у коміксах» створили брати Капранови та художник Олександр Костенко за підтримки Українського культурного фонду.

« — Мама каже, що не повніє, бо в неї така Конституція!

 — Не може бути, щоб у мами була своя Конституція, а в України — своя!…» — таким діалогом починається розповідь про двійнят Марка та Роману, які вчаться в одному класі й мають маму-юристку.

Щоб не повторювати помилок своїх батьків, наші діти повинні знати і розуміти основи Конституціх. Комікси та діалоги, сучасні герої та життєві ситуації допоможуть швидко розібратися у власних правах і обов’язках, у системі влади та основах державного ладу, — зазначили Брати Капранови на своїй fb-сторінці.

Завантажувати та поширювати книгу може кожен. За тиждень після поширення, допис про книгу на фейсбук набрав понад 5 тисяч вподобань та сотні коментарів. У відгуках читачі дякують за оригінальних підхід:

«О це класний приклад нам, литовцям, як треба і як можна творчо підходити до головного Закону Держави і Нації про обов‘язки та права кожного громадянина! Бо інакше з нею „починаємо знайомство“ у судах, де проходимо „швидкісний курс“ Права…»,  — зауважив Juozas Valiušaitis.

Стрічка новин