Кабмін розширив державну підтримку програми будівництва доступного житла

Відповідні зміни до постанови Кабінету міністрів України “Деякі питання забезпечення громадян доступним житлом” було схвалено на виїзному засіданні уряду в Маріуполі.

Про це повідомляє UATV із посиланням на Урядовий портал. Так, постанову доповнено нормою щодо визначення граничної вартості 1 кв. метра житла для населених пунктів, які розташовані на відстані до 15 кілометрів від меж обласних центрів та міста Києва. Вона не може перевищувати опосередковану вартість, збільшену у 1,5 раза.

“Внесені зміни нададуть можливість учасникам програми обирати дешевші об’єкти за межами міста Києва та обласних центрів”, – йдеться в інформації.

Крім того, постановою передбачено, що Мінрегіон із 15 листопада до 1 грудня 2019 року може здійснювати коригування розподілу бюджетних коштів між адміністративно-територіальними одиницями у разі загрози невикористання коштів до кінця бюджетного року.

“Завдяки розширенню державної підтримки програми будівництва доступного житла зі 100 до 400 млн гривень, її зможуть отримати близько 950 родин, з яких 700 сімей ВПО та близько 200 сімей учасників АТО/ООС”, – додали у відомстві.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію