Кабмін розширив державну підтримку програми будівництва доступного житла

Кабмін розширив державну підтримку програми будівництва доступного житла

Відповідні зміни до постанови Кабінету міністрів України “Деякі питання забезпечення громадян доступним житлом” було схвалено на виїзному засіданні уряду в Маріуполі.

Про це повідомляє UATV із посиланням на Урядовий портал. Так, постанову доповнено нормою щодо визначення граничної вартості 1 кв. метра житла для населених пунктів, які розташовані на відстані до 15 кілометрів від меж обласних центрів та міста Києва. Вона не може перевищувати опосередковану вартість, збільшену у 1,5 раза.

“Внесені зміни нададуть можливість учасникам програми обирати дешевші об’єкти за межами міста Києва та обласних центрів”, – йдеться в інформації.

Крім того, постановою передбачено, що Мінрегіон із 15 листопада до 1 грудня 2019 року може здійснювати коригування розподілу бюджетних коштів між адміністративно-територіальними одиницями у разі загрози невикористання коштів до кінця бюджетного року.

“Завдяки розширенню державної підтримки програми будівництва доступного житла зі 100 до 400 млн гривень, її зможуть отримати близько 950 родин, з яких 700 сімей ВПО та близько 200 сімей учасників АТО/ООС”, – додали у відомстві.

Стрічка новин