Справа за фактом погроз та вбивства є, а от винних не знайшли

У червні цього року в ефірі нашого телеканалу вийшов сюжет про погрози та розбиту автівку. Полтавка Ксенія Шкурупій стверджує, що це – справа рук її колишнього хлопця. Є заява в поліції, але й досі покарання ніхто не несе.

Тримає у руках цілу теку з перепискоюю зі своїм колишнім хлопцем. З моменту розлуки минуло вже більше, ніж пів року, та й з моменту погроз і фізичних дій – також.

- Ксюша, я тебя люблю, понимаешь? 

- Пожалуйста, оставь меня в покое. Ты сделал плохо мне и моей семье.

- Какой твоей семье? Папе **** твоему, который сдохнет в этом году ****.

Це, а ще розбита автівка та пошкоджені двері до квартири. А головне, говорить Євгеній Шкурупій, – моральне виснаження у нього та доньки. Минуло пів року, але, за версією родини, слідство ведеться мляво. Хоча вони, говорить, на власні очі бачили, хто і як бив автомобіль. Та й переписка в телефоні теж є. 

Ксенія Шкурупій, потерпіла 

- Здвигу цих подій я не бачу. Як людина постраждала, я не бачу. Як наслідок цих подій – болісна для мене ситуація – це те, що мій тато переніс два інсульти через ці події.

Євгеній Шкурупій готує цілу теку паперів. Їх планує відправити в Міністерство оборони. 

Євгеній Шкурупій, батько 

- Справа в тім, що татусь оцього кривдника працює в одному з військкоматів України і робить призив. І виховує молодь. І те, як він виховав свою дитину, я хочу, щоб знав міністр, і він не повинен працювати.

У поліції розголошувати деталі не можуть, адже триває слідство. 

Роман Грішин, заступник начальника відділу комунікації ГУ НП у Полтавській обл.

- По вказаному факту слідчими поліції відкрито кримінальне провадження за ч.1 статті 129 ККУ, а це погроза вбивства. У рамках кримінального провадження з'ясовуються всі обставини події. Провадження відкрито ще в травні місяці 2019 року. По завершенню досудового розслідування провадження буде направлено до суду для прийняття остаточного рішення.

Що робити з автівкою та дверима до помешкання – родина не знає.

Ксенія Шкурупій, потерпіла 

- Автомобіль стоїть з розбитим склом, немає відповіді, що з цим робити. Чи буде хтось оглядати це.

Адвокат же радить продовжувати боротьбу. 

Тарас Захаров, адвокат 

- Я б радив ще раз звернутися і ознайомитися з матеріалами справи. Потім звернутися з відповідними заявами та скаргами до керівництва слідчих дільничних, які проводять розслідування, щоб вони хоча б оглянули місце події та зафіксували в рамках кримінальної справи. Після цього я б радив проводити ремонт, зафіксувати всі понесені витрати, якщо це автомобіль, то звернутися до експерта, який здійснить обрахунок.

А після цього звертатися до суду у цивільному провадженні про стягнення збитків, які були завдані родині. 

Стрічка новин