У Полтаві закрили мініфутбольний турнір «BVS CUP-2019»

Участь у змаганнях взяли 12 аматорських команд як з Полтави, так і з області. За дві місяці напруженої боротьби гравці забили 690 м'ячів. Хто переміг, знають наші журналісти.

12 команд, 66 матчів та всього три призових місця. На новенькому спортивному майданчику у Павленківському парку завершився перший історичний турнір з мініфутбол в Полтаві. Змагання вдалось організувати за сприяння титульного спонсора мережі АЗС BVS та групи компаній «Надежда».

Віктор Батраченко, директор ПП «Компанія «Надежда»

- Дякую вам за гру, дякую за участь. Я думаю, що ви отримали чимало щасливих моментів в цьому турнірі. Дякую вам, хлопці.

Перше місце у мініфутбольний турнірі «BVS CUP - 2019» посіла полтавська команда «Подол». Гравців нагородили кубком та сертифікатом на 10 тисяч гривень.

Переможці своїм секретом успіху вважають те, що вони згуртовані, як справжня родина.

ФК «Подол» м.Полтава

- Всією командою дякуємо організаторам та всім учасникам турніру. Вийшов захопливий турнір. Всі задоволені.

Також учасники турніру отримали індивідуальні нагороди, такі як «кращий бомбардир», «кращий воротар» та «кращий гравець».

Дмитро Мілько, кращий гравець турніру, ФК «Нафтогаз»

- Враження тільки позитивні. Я б особливо себе не виділяв, а виділяв би команду, оскільки ж грала вся команда. Я дуже радий, що я став найкращим гравцем турніру. Це завдяки моїм хлопцям, які грали поруч зі мною.

На нагородження завітав і легендарний полтавський футболіст Анатолій Дяченко. За його словами, такий турнір серед аматорських команд популяризує здоровий спосіб життя та позитивно впливає на розвиток мініфутболу в місті.

Анатолій Дяченко, ветеран футболу

- Я вважаю, що керівництво мережі АЗС BVS Батраченко, його помічники, ті люди, які люблять людей, перш за все, своїх працівників, полтавців. Це їхніми руками зроблено цей майданчик, і вона народила ось цей турнір.

Організатори запевняють, мініфутбольний турнір «BVS CUP - 2019» пройшов вперше, але не в останнє.

Олександр Крачко, директор ТОВ «Надежда-Ритейл 2017»

- Будемо намагатись організовувати та збільшувати призовий фонд, щоб командам було більш цікаво витрачати свій час. Адже вони витрачають свої вихідні, не приділяють час родинам. Вони приходять грати в футбол. Приділяють час своїй пристрасті. Щоб призові зростали, я закликаю всіх полтавців заправлятись в мережі заправочних станцій BVS. Загальними зусиллями ми зможемо підняти полтавський футбол і вивести Кубок BVS CUP на наступний рівень.

Стрічка новин