У Горішніх Плавнях змагалися півсотні риболовів

У Горішніх Плавнях змагалися півсотні риболовів

Завершили сезон та визначили нового чемпіона. 

27 жовтня у Горішніх Плавнях відбувся традиційний рибальський турнір ловлі хижої риби на човнах без двигунів. Щоб позмагатися в майстерності лову, на міському дитячому пляжі зібралися 52 місцевих рибалки. Турнір розпочали підняттям Державного Прапору під звуки Державного Гімну України.

На відкритті змагань було оголошено результати збору коштів для закупівлі малька, щоби зарибити Дніпро - зібрали 1 тис грн. Також учасників турніру попередили, що в їхньому розпорядженні всього 6 годин. А в разі вилову риби довжиною до 30-35 см, її необхідно буде випустити назад у річку.

Рибалки стартували на власних човнах без двигунів. Погода видалася прохолодою, та це не стало на заваді учасникам змагання. Наша знімальна група виїхала на моторному човні, щоб поцікавитися в учасників змагання першими уловами. Один із рибалок вже зміг похизуватися першим уловом, тримаючи в руках карася.

Із 52-ти учасників турніру з уловом повернулося 12. Переможцем змагань став Євген Шевченко, який зловив найбільшу рибу – щуку загальною вагою 4,435 кг. Йому й дістався Кубок турніру, медаль із грамотою та сертифікат на 1 тис грн. для здійснення покупки в магазині «Ельф».

Друге місце посів Сергій Карманов із уловом вагою 2,625 кг - він виловив щуку. Третє місце дісталося Віктору Кочерзі - з уловом вагою 2,205 кг. Він наловив судаків. Обидва призери також отримали медалі, грамоти і сертифікати.

Цього року було 2 розіграші призів серед учасників змагань – в номінаціях «Кращий рибалка» та «Найбільша риба». Таку новинку запровадив депутат міської ради Віктор Дяченко, нагородивши переможця змагань подарунком від депутатського корпусу.

Від імені організаторів турніру рибалок міста Горішні Плавні вітав головний суддя Юрій Федоренко. Він подякував учасникам за активність і запросив їх на наступні змагання, що відбудуться у 2020 році з нагоди Дня міста. Взагалі організаторами рибальських змагань стали магазин риболовних товарів «Ельф» та сектор фізичної культури і спорту відділу культури, спорту і туризму Горішньоплавнівської міської ради.

Стрічка новин