4 виробничі травми зі смертельними наслідками сталося в Полтаві з початку року, зазначили сьогодні на засіданні міськради з питань безпечної життєдіяльності населення

Згадали на зібранні і сумнозвісний нещасний випадок з 5-класницею 14-ї гімназії, яка в кінці травня під час екскурсії до Мгарського монастиря втопилася у місцевій водоймі.

Виробничі травми на полтавських підприємствах трапляються регулярно, не дивлячись на обов'язкову профілактику подібного травматизму. Тільки за сім місяців цього року травму на виробництві вже отримали 88 працівників, зазначили на засіданні міськради з питань безпечної життєдіяльності населення. Причому у 4 вИпадках постраждалі померли. Серед них – і 24-річний інженер-технолог підприємства «Укрбургаз». Він смертельно травмувався під час буріння свердловини, порушивши правила безпечного виконання робіт, зазначили на зібранні. Нині на підприємстві проведено комплекс заходів з метою профілактики подібного травматизму. Майстра, який тоді працював на буровій, звільнили; деяким працівникам винесли догани, з підприємства зтягнули штраф. Згадали на засіданні і сумнозвісний нещасний випадок з 5-класницею 14-ї гімназії, яка в кінці травня під час екскурсії до Мгарського монастиря втопилася у місцевій водоймі – тоді це схвилювало всю Полтаву, зазначила голова засідання Тамара Плужник. Ще один нещасний вИпадок трапився з електромонтером Кременчуцької філії підприємтва «Полтаваобленерго» – його смертельно уразило струмом. Така ж доля спіткала і штукатура підприємства «Справа». Взагалі, підсумувала начальник відділу охорони праці міськвиконкому Тетяна Кривобок, якщо на підприємстві трапилася виробнича травма – не треба її приховувати. Відшкодування в такій ситуації виплачує Фонд соціального страхування від нещасних випадків, а не підприємство.

Стрічка новин