У Пирятині провели акцію «Дерева для птахів»

Місцеві мешканці висадили понад вісімсот молодих дерев.

Кажуть: насадження згодом стануть домівками для пернатих. Роботу провели завдяки співпраці із благодійним фондом «Peli can live». До речі, торік, реалізовуючи цю ідею, волонтери разом із пирятинцями посадили понад тисячу дерев. Цього року найбільше насаджень з'явилося навколо Пирятинських госпрозрахункових очисних споруд, на подвір'ї місцевого ліцею та в парку біля Собору Різдва Пресвятої Богородиці. Різні види дерев і кущів забезпечать найкращий ефект для птахів та естетичну привабливість для міста, вважають учасники акції. 

Яна Боброва, виконавчий директор та співзасновник БФ «Peli can live»

- Рівно рік тому вперше приїхали в Пирятин з ідеєю створити дерева для птахів. Ми дуже щасливі, що ідея була дуже гарно прийнята. Ми не тільки саджаємо дерева для птахів. Наша мета також – запобігти не дуже гарному запаху, який іде на місто, то на трасу.

Анастасія Олексенко, фахівець із екологічної освіти НПП «Пирятинський»

- Крім того, що я працюю екологом, мабуть, я і в душі еколог. Тому, коли я дізналася, що є така акція – долучилася. Запропонувала своїй маленькій донечці. Вона погодилася. От ми і прийшли, бо дерева – це важливо.

Андрій Божок, волонтер

- У мене була мрія посадити ліс. І я почав розповідати про цю мрію друзям. І друзі почали радити, до кого звертатися. Таким чином я доєднався до цієї ініціативи в якості донора та волонтера.

Олена Гуленко, начальник відділу культури і туризму Пирятинської ОТГ

- Зараз Пирятинська міська рада є співорганізатором цієї акції. І ми сподіваємося, що ці прекрасні дерева, посаджені руками пирятинців, також київських волонтерів – наших гостей, будуть радувати наше око, будуть покращувати довкілля, покращувати запах тут. І справді приваблювати птахів.

Стрічка новин