Навчальна «стрілянина» і «звільнення заручників»

Усі виїзди із Лубен перекриті. Поліція розшукує викраденого громадянина. Врешті правоохоронці помітили підозрілий автомобіль. Почалася перестрілка… Це у наддніпрянському місті проходили тактичні навчання «Сирена. Заручник. Грім». 

Тактичні навчання проходили безпосередньо у самому місті. У них брали участь підрозділи Національної поліції України, залучали й співробітників спецпідрозділів особливого призначення. 

Умовні зловмисники разом із заручниками відійшли у залишене приміщення в центрі мікрорайону №3. Правоохоронці та спецпризначенці оточили периметр і відтіснили цивільне населення, яке могло постраждати у ході проведення операції. Також був повністю зупинений рух автомобільного транспорту. Навчання проводилися із використанням піротехніки та імітацією світлошумових гранат.

Із терористами вели перемовини співробітники поліції-діалогу, аж доки на місце події не прибули співробітники спецпідрозділу «Корд», які штурмом взяли будівлю і визволили «заручників».

Володимир Кривченко, начальник Лубенського відділу поліції

- Конкретно кожному працівнику, кожній групі було визначено конкретне завдання, якими вони займалися безпосередньо під час проведення тієї чи іншої веденої спеціальної операції.

У зв'язку з ремонтом мосту в'їзд у Лубни зі сторони Мгарського перехрестя став одним з основних, тому дуже швидко утворилися затори автівок. Втім, вже за годину рух транспорту повністю відновили.

Як з’ясувалося, за останні роки це – наймасштабніші тактичні навчання на території Лубенщини. Правоохоронці стверджують, що вони досить корисні. А тому у майбутньому таку практику буде продовжено.

Володимир Кривченко, начальник Лубенського відділу поліції

- За результатами проведеної операції, проведених навчань у подальшому також планується проведення таких навчань. Ми бачимо, де дійсно треба доопрацьовувати в самих конкретних випадках.

Стрічка новин